"Треба просто пробачити". Нардеп від "Слуги народу" взяв участь в ефірі пропагандистського каналу РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Євген Шевченко закликав іти на компроміси, щоб досягти миру на Донбасі.

Народний депутат від партії "Слуга народу", обраний в 76-му окрузі на Запоріжжі, Євген Шевченко взяв участь у пропагандистському шоу "Велика гра" на російському "Першому каналі".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, проте згодом пост зник. Натомість скриншоти публікації у соцмережі оприлюднив його колега від фракції, радник президента Гео Лерос.

"Рішення взяти участь в ефірі на російському телеканалі далося мені не просто. Але це необхідно було зробити, щоб донести громадянам Російської Федерації пряму позицію українського народу щодо створення і виконання всіх умов для забезпечення миру на окупованих територіях. Щоб настав довгоочікуваний мир, необхідно йти на компроміси і це стосується двох сторін", - написав Шевченко.

Депутат от СН Евгений Шевченко, раз решил почистить коменты, напишу тут, с такими успехами костюм двойку может менять на...

Опубликовано Geo Leros Вторник, 22 октября 2019 г.

Під час виступу у прямому включенні нардеп заявив, що Україна вимагає від Росії поваги та рівноправності.

"Ми хочемо рівноправності і щоб відносини розвивалися в мирний бік. Але ми хочемо так само поваги... Я вважаю, що перші питання, які ми повинні зняти - це мовні і культурні. Саме мовне питання, яке було порушено ультранаціоналістами, призвело до розколу в суспільстві. Мовне питання має бути зняте. Люди повинні розмовляти тією мовою, якою вони хочуть", - заявив Шевченко, додавши, що "потрібно знайти мужність, щоб просто пробачити".

Своєю чергою колега Шевченка за фракцією Єлизавета Богуцька в коментарях запитала в нардепа, чи не здається йому, що він нічим не відрізняється від представників партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрія Бойка та Віктора Медведчука, які літають до Путіна "з добрих намірів". У відповідь Шевченко написав, що "росіяни вирізали мої тези про Крим".

Так само обурився вчинком "слуги народу" колишній нардеп Борислав Береза, який звинуватив його у "підіграванні російським пропагандистам".

"Це з серії телемосту: "Давай поговоримо". Я прям уявляю, як Голда Меїр або Менахем Бегін виступають в радіоефірі Берлінського радіо, коли євреїв вбивали нацисти. Це теж була б можливість висловити свою думку безпосередньо в ефірі нацистського радіоефіру. Деякі речі не варто виправдовувати. Щоб не їсти лайно, не обов'язково його пробувати на смак", - зазначив він у коментарях.

Окрім цього в ефірі телеканалу взяв участь ватажок "ДНР" Денис Пушилін, який закликав припинити виставляти "Росію стороною конфлікту".

"Росія виступає тут арбітром", - сказав він.

Наразі реакція від керівництва партії і парламентської фракції "Слуга народу" на участь Шевченка в програмі російського телеканалу відсутня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції