"Треба спитати в президента, як він повертатиме ці гроші". Садовий відповів на звинувачення щодо блокади

Дата публікації
Перегляди
9846
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Треба спитати в президента, як він повертатиме ці гроші". Садовий відповів на звинувачення щодо блокади

Фото: УНІАН

Раніше Порошенко закинув, що нардепи "Самопомочі" за рахунок блокади хотіли відволікти людей від проблеми звалищ у Львові.

Міський голова Львова Андрій Садовий, партії якого президент закидав звинувачення за втрату коштів від ініціювання блокади торгівлі з окупованим Донбасом, висловив свою думку з приводу цієї ситуації.

Так, на запитання про те, чи поменшає у "Самопомочі" проблем після ухвалення рішення РНБО, Садовий у інтерв'ю "Дзеркалу тижня" відповів, що проблем стане навпаки більше.

"Я думаю, що їх стане більше, тому що ті люди, які при владі сьогодні, бояться визнавати свої помилки. Рішення, ухвалене РНБОУ, треба було приймати вже давно. Добре що спромоглися хоч зараз, хоча не впевнений, що воно буде беззастережно виконуватися", — сказав Садовий.

Глава Львова також прокоментував критику Порошенка на засідання РНБО в бік "Самопомочі". Тоді президент сказав: "Хіба годиться в такий от спосіб відволікати увагу від провалів свого лідера, який буквально засипав сміттям найкрасивіше європейське місто України?"

"Блокада — ініціатива українських громадян, які зайняли принципову позицію. Серед цих громадян, безперечно, є й представники партії "Самопоміч". Нам останнім часом багато чого закидають. Ми спокійно це сприймаємо. Такі реалії нашого життя, на превеликий жаль", — заявив Садовий.

Політик також відповів на слова президента про те, що "дії наших блокадників влетять Україні в копієчку, це очевидно. У яку саме, покаже калькуляція. І ці рахунки ми виставимо не лише самопроголошеним "республіканцям", а й "Самопомочі", "Батьківщині" та іншим зачинщикам і промоутерам блокади". Так, Садового запитали, що саме мав на увазі Порошенка під підрахунками, які необхідно сплатити.

"Йдеться, напевно, про гроші, які українські бариги заробляли на торгівлі з захарченками. Хтось, напевно, має компенсувати ці втрати. Треба спитати в президента про технологію, як він збирається ці кошти повертати. Але думаю, що він схвильований, бо за часи блокади вони багато втратили", — відповів львівський голова.

Садовий не відкинув того, що "Самопоміч" може отримати фінансовий рахунок для сплати шкоди, завданої блокадою.

"Я думаю що так. До речі, хтось вже вніс у Верховну раду законопроект про зменшення коштів на фінансування партій. Може так? Жартую, звісно. Але мені прикро такі речі чути. Оскільки, якщо хтось і має такі мудрі ідеї, то не варто їх оприлюднювати. Бо це принижує керівництво нашої держави", — сказав Садовий.

Нагадаємо, 15 березня президент України Петро Порошенко під час екстреного засідання РНБО заявив, що відповідальність за збитки, завдані Україні блокадою окупованих територій Донбасу, повинні понести парламентські партії "Самопоміч", лідером якої є Садовий, та "Батьківщина".

Так, він сказав: "Те, що дії наших блокадників влетять Україні в копієчку, це очевидно. В яку саме, покаже калькуляція. І ці рахунки ми виставимо не лише самопроголошеним республіканцям, але й "Самопомочі", "Батьківщині" та іншим зачинщикам та промоутерам блокади".

Того ж дня генпрокурор України Юрій Луценко повідомив, що міському голові Львова Андрію Садовому можуть вручити підозру щодо недбалості зі смертельними випадками на Грибовицькому сміттєзвалищі, відсторонити від виконання обов'язків та навіть притягнути до кримінальної відповідальності.

Гройсман вирішив, що робити із Грибовицьким сміттєзвалищем

Гройсман вирішив, що робити із Грибовицьким сміттєзвалищем

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9846
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація