"Треба відпускати людей, які хочуть у вільне плавання": Корнієнко про потенційне виключення зі "Слуги народу" нардепа Шевченка

"Треба відпускати людей, які хочуть у вільне плавання": Корнієнко про потенційне виключення зі "Слуги народу" нардепа Шевченка

Фото: УНІАН

Корнієнко зауважив, що Шевченко своїми діями суперечить позиції очільника держави.

Партія "Слуга народу" проведе опитування щодо виключення нардепа Євгена Шевченка із фракції через його візит до Олександра Лукашенка, на який він не був офіційно делегований.

Про це повідомив перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко в ефірі одного з українських телеканалів. 

На думку Корнієнка, монобільшості необхідно ухвалювати рішення про виключення з фракції Шевченка, який нібито сам хоче покинути "Слугу народу".

"Треба відпускати людей, які хочуть у вільне плавання", - висловився Корнієнко.

Стосовно перемовин Шевченка з Лукашенком, заступник голови фракції наголосив, що зовнішня політика – це сфера президента. Таким чином, своїми діями Шевченко суперечить позиції очільника держави.

"Зовнішня політика це царина президента - це в Конституції написано. Він головний дипломат країни. Верховна Рада, за Конституцією, встановлює засади зовнішньої і внутрішньої політики, але тактичні і стратегічні дії робить президент. І якщо народний депутат з президентської фракції робить дії, які суперечать всьому тому, що президент вибудовував в цьому напрямку певний час, то то так не можна. Якщо він так хоче - проголосуємо, нам потрібно взяти на голосування це питання", - заявив Корнієнко.

Нагадаємо, в партії "Слуга народу" вирішили покарати двох депутатів Євгенія Шевченка та Миколу Тищенка. Щодо Шевченка, то "слуги" збирати підписи за виключення нардепа із президентської фракції. А Тищенко повинен сплатити максимальний штраф за те, що попри карантин влаштував вечірку. 

Як повідомлялося, народний депутат Євгеній Шевченко 20 квітня приїхав до Мінська, де зустрівся з Олександром Лукашенком. Політики нібито говорили про білорусько-українські відносини. Лукашенко заявив, що радий знайомству і розраховує, що ця зустріч "стане добрим сигналом і сприятиме розвитку відносин двох країн". 

Палац Олександра Лукашенка: як живе останній диктатор Європи

Палац Олександра Лукашенка: як живе останній диктатор Європи

Повʼязані теми:

Наступна публікація