Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Треба зберігати обличчя парламенту": Разумков прокоментував бійку "слуг народу" Бужанського і Лероса

Спікер вважає, що на загал Рада працює ліпше за попередні, однак інциденти все одно трапляються.

Бійкам народних депутатів не місце у Верховній Раді України. Так вважає її спікер Дмитро Разумков, пише УНІАН.

Він зауважив, що "емоції вирують в ВР, навіть у фракції "Слуга народу", проте емоції повинні все ж залишатися в межах і людського спілкування, і в межах позиції народних депутатів". Так голова парламенту прокоментував конфлікт за участю народних депутатів від фракції "Слуга народу" Максима Бужанського і Гео Лероса.

"Треба зберігати обличчя парламенту, щоб він залишався зразком, на який хотілося б рівнятися", - заявив Разумков, зазначивши, що погано, коли такі речі відбуваються. "Захищати я не буду ні колег, ні себе. Але, якщо ми будемо порівнювати з тим, що раніше відбувалося у Верховній Раді, то я думаю, що все ж зміни є, і вони позитивні", - додав спікер. За його словами, народні депутати, які взяли участь у цьому "не зовсім демократичному спілкуванні", з озвученими принципами вже погоджуються.

Як повідомлялося, у четвер, 5 грудня, у сесійній залі Верховної Ради України сталася сутичка між народними депутатами. Причиною бійки між Бужанським та Леросом стала їхня колега за фракцією Ірина Верещук. Спікер Разумков попросив припинити бійку і після того усі депутати скочили зі своїх місць. Згодом з’ясувалося, що приводом для конфлікту між народними депутатами стали матюки Лероса у фракційному чаті.

Відео Побажання для голови Ради: Разумков відповів на запитання школярів

Скасувати домашнє завдання, зробити ремонт у школі, покращити харчування та підвищити зарплати усім - такі побажання висловили учні 6 класу однієї з київських шкіл під час екскурсії до Верховної Ради. В українському парламенті діє освітній центр, де школярам розповідають про роботу найвищого законодавчого органу. Цього разу до дітей завітав голова Верховної Ради, і вони влаштували йому справжній допит.  

Побажання для голови Ради: Разумков відповів на запитання школярів

Залиште свій коментар

Вибір редакції