Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Треба зрозуміти, що таке "Слуга народу": В'ятрович не виключив співпраці з пропрезидентською партією

При цьому представник політсили Порошенка назвав свої умови.

Співпраця з партією "Слуга народа" можлива, якщо ця політична сила не заходитиме за "червону лінію" в гуманітарних питаннях. Про це заявив голова Інституту національної пам’яті Володимир В'ятрович, повідомляє Громадське.

Представник передвиборчого списку "Європейської солідарності" Петра Порошенка не відкинув можливості коаліції зі "Слугою народу", однак зауважив, що зараз про це зарано говорити. "Треба зрозуміти, що таке "Слуга народу", що вони будуть робити. Я досі не розумію, що таке президент Зеленський у питаннях, які для мене важливі. Я не збираюся йти на жодні компроміси в питаннях гуманітарної політики і я не розумію, яким чином їх бачить президент Зеленський. Тим паче я не розумію, як їх буде бачити партія "Слуга народу", — пояснив він.

В’ятрович дав зрозуміти, що в разі спроби скасувати мовний закон або внести до нього зміни, він не буде співпрацювати з президентською партією. "Для мене це та червона лінія, за яку ми не маємо права заходити", — наголосив він. Також цього політика хвилює, що в списку "Слуги народу" можна знайти людей з протилежними поглядами. "У списку Зеленського є відверті українофоби, люди, які ненавидять все українське, а разом з тим є люди, що пройшли через Майдан", — зазначив він.

Відео Лідером в рейтингу партій залишається "Слуга народу" - соцопитування

У "Слуги народу" та "Голосу" - росте, у "Європейської солідарності" та "Батьківщини" - падає. "Опозиційна платформа" - стабільна. Центр "Соціальний моніторинг" та Інститут соцдосліджень імені Яременка оприлюднили свіжі дані опитувань. За минулий тиждень партія президента назбирала ще 4% підтримки і нині має 47,5% прихильників серед тих, хто визначився з вибором. Партія Святослава Вакарчука дістала ще пів відсотка і тепер долає прохідний бар'єр – 5,3%.  

Лідером в рейтингу партій залишається "Слуга народу" - соцопитування

Залиште свій коментар

Вибір редакції