"Треба звірити годинники". Зеленський збере фракцію "Слуга народу" за зачиненими дверима

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політсила збирається обговорити "гострі" питання у КВЦ "Парковий".

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 5 вересня, проведе зустріч із членами фракції "Слуга народу".

Про це повідомив перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук, пише УНІАН.

"Сьогодні відбудеться зустріч фракції "Слуга народу", так сталося, що нас 254 особи, та іншої будівлі, щоб зібратися немає – ми збираємося в КВЦ "Парковий", це буде за участю президента, я сподіваюся, що і за участі інших сторін, і це буде нормальна дискусія про те, як нам діяти далі, тому що попереду два пленарних тижні і нам треба просто звірити годинники", - розповів він.

За словами Стефанчука, під час зустрічі будуть обговорювати "гострі" питання.

"Подій дуже багато, я навіть і не знаю, яке запитання поставлю (президенту – прим.ред.), я спочатку послухаю, тому що люди, які хочуть поставити запитання, повинні спочатку вислухати. Ми спочатку послухаємо, про що говоритиме президент, потім влаштуємо внутрішньопартійну дискусію, а потім будемо мати можливість обговорити ті чи інші гострі питання", – сказав перший заступник голови Ради.

Окремо Стефанчук наголосив, що в партії "Слуга народу" немає "вождистського підходу".

"Ви просто не уявляєте, які дискусії точаться там з багатьох питань, але у нас домовленість така – ми подискутували, визначили оптимальну модель, а далі ми діємо як монолітна фракція", - пояснив він.

Як зазначається, зустріч почнеться о 19.00 і буде закритою для преси. 

Зазначимо, що 29 серпня відбулося перше засідання новообраної Верховної Ради

До парламенту 9-го скликання пройшли п’ять партій. За результатами голосування за партійними списками і за мажоритарними округами партія “Слуга народу” отримала коаліційну більшість - 254 мандати,"Опозиційна платформа - За життя" - отримала 54 мандати,"Батьківщина", зі свого боку, отримала 26 мандатів, "Європейська солідарність" - 25, "Голос" - 20. Ще 10 отримали представники інших партій, 46 депутатів були обрані як самовисуванці. 26 місць в парламенті, як і в минулому скликанні, залишаться пустувати через неможливість провести вибори на окупованих Росією територіях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції