"Треш із запахом нацизму": як у Мережі відреагували на слова нардепки зі "Слуги народу" про дітей "низької якості"

"Треш із запахом нацизму": як у Мережі відреагували на слова нардепки зі "Слуги народу" про дітей "низької якості"

УНІАН

Рада Федерації профспілок вимагає відставки Третьякової.

Нардепка від "Слуги народу" та очільниця Комітету Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова заявила, що у сім'ях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти "дуже низької якості". Політикиня розмірковувала на відео щодо доцільності виплати безробітним соціальної допомоги. На її думку, у майбутньому такі діти "теж сідають на державні гроші".

Слова нардепки викликали багато критики у Мережі, а в Раді Федерації профспілок вимагають відкликати з посади глави Комітету Третьякову за її "антисоціальну позицію".

Колишній прем'єр Володимир Гройсман заявив, що після таких заяв Третьякова "точно не має права називатись народним депутатом і повинна скласти свій мандат".

"Вона хвалить світ, де панує закон джунглів. А я не певен, що в такому світі знайшлось би місце для неї самої. Бо хтось більш сильний міг би вирішити, що народні депутати - непотрібні паразити. Чи такого світу ви насправді прагнете, пані поки ще народний депутат? Подумайте про це. Але, бажано, вже за межами українського парламенту", - написав у Facebook Гройсман.

А от політичний діяч Борислав Береза вважає, що слова Третьякової про "дітей поганої якості - це треш з запахом нацизму". Береза навів слова нардепки і заявив, що це свідчить про відсутність соціальної політики.

"Після такого у мене немає питання до соціальної політики "слуг". Її просто немає. Монозброд багатьох своїх виборців за людей не вважає. І це діагноз... Я це побачив. І мене почало нудити від цього. І ось ця абсолютна кришталева гидота сидить у ВР. А слова про "дітей поганої якості" - це якийсь треш з запахом нацизму. Цікаво, а коли (вона - ред.) запропонує вимірювати черепи циркулями? І як скоро запропонує стерилізувати жінок без вищої освіти в Україні? Ви розумієте, що це не обмовка, а її життєва філософія?", - пише Борислав Береза.

Політолог Анатолій Велімовський висловив думку, що заява нардепки Галини Третьякової має отримати не тільки політичну оцінку, а її слова проаналізувати мають ще й правоохоронні органи.

Я з великою долею іронії відношусь до "вльотів" різних діячів від партії влади, які постійно плутають політику з...

Опубликовано Анатолием Велимовским Среда, 24 июня 2020 г.

Колишній заступник глави Центрвиборчкому Андрій Магера саркастично зауважив, що "щодня якийсь монтаж ворогів проти "Слуг". Цього разу записували монтаж кастровані і стерилізовані".

"Нардепка-слуга та голова Комітету ВР з питань соціальної політики Третьякова заявила, що у сім'ях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти "дуже низької якості" Вочевидь, наступним законопроєктом від Зеленського має бути обов’язкове вимірювання у дитсадках форми черепа", - написав політолог Сергій Таран у своєму Twitter.

Слуга народу Третьякова, пам’ятаєте, це та яка раділа можливості еротичним втіхам на новому матрасі заявила, що...

Опубликовано Владимиром Пилипенко Среда, 24 июня 2020 г.

Зараз усі обурюються ідіотською і неприпустимою заявою депутатки від Слуги Народу Галини Третьякової. Нагадаю, вона заявила, що у безробітних народжуються діти «низької якості». І я впевнений: це не обмовка з її боку. На минулому пленарному тижні розглядався законопроєкт авторства Галини Третьякової і його назва була такою: «Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо кваліфікації, як фактору адаптації та мобільності українця. Я хотів би наголосити, що там написано українця. Не громадянина України, не громадян України всіх національностей, а саме українців. Як визначити, хто українець, а хто — ні? Мабуть, будуть проводити тести. Звичайно, у нас в країні більшість українців, але є і вірмени, греки, німці, болгари, румуни, серби, албанці й так далі. До речі, головне науково-експертне управління Ради видало аналогічне зауваження щодо цього закону про те, що він йде всупереч Конституції України. Третьякова повинна написати заяву і скласти депутатські повноваження.

Опубликовано Олексій Гончаренко Среда, 24 июня 2020 г.

Нагадаємо, 23 червня у Мережі опублікували відео, на якому керівники фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко і Давид Арахамія під час робочої поздки до Миколаєва неформально спілкувалися один з одним. Корнієнко у розмові назвав Тетяну Домбровську, депутатку і можливу кандидатку на посаду міської очільниці Миколаєва від "Слуги народу" "бабою робочою, як корабельна сосна". У розмові вони також говорили про нардепку Ірину Аллахвердієву, якій, як говорили спочатку, і адресувалися ці вислови.

Після цього і Корнієнко, і Давид Арахамія, і сама Аллахвердієва заявили, що опубліковане відео - це монтаж і їхні слова вирвані з контексту. Нардепка також повідомила, що Арахамія і Корнієнко "присягнулися, що не говорили нічого з опублікованого".

Однак вже 24 червня Корнієнко зізнався, що опубліковане відео - це не монтаж, оскільки у прямому ефірі такого зробити неможливо. За свій вчинок нардеп перепросив у Аллахвердієвої та Домбровської і сказав, що ця ситуація стане для нього уроком. Свої слова ж він назвав сексистським та дискримінаційними.

"Баба робоча, як корабельна сосна": "слуги народу" із нотами сексизму обговорювали свою колегу

"Баба робоча, як корабельна сосна": "слуги народу" із нотами сексизму обговорювали свою колегу