Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Четвертий день сухого голодування Савченко: консули повідомили про перші ознаки погіршення здоров'я

Льотчиця планує виступити з останнім словом на судовому засідання 9 березня. 

Українська льотчиця Надія Савченко продовжує сухе голодування.

Наразі, як повідомляє кореспондент ТСН Валентина Мудрик, третій день, коли українка не вживає ані води, ані їжі. Сьогодні, 7 березня, в СІЗО, де утримують Савченко прибули генеральний консул України в Ростові-на-Дону Анатолій Москаленко і консул Олександр Ковтун.

Вони повідомили, що в Надії Савченко вже спостерігаються перші ознаки погіршення стану здоров'я: прискорене серцебиття, отікають ноги і холодні руки. Проте льотчиця при свідомості і адекватно реагує. 

Загалом зустріч тривала півтори години. Українським дипломатам Надія Савченко заявила, що має намір дотягнути до судового засідання, яке відбудеться 9 березня у російському Донецьку. Вона планує виступити з останнім словом. 

При цьому українка відвідує медика СІЗО, який вимірює тиск. На всі вмовляння приймати їжу і воду льотчиця відповідає відмовою. Також вона відмовляється здавати будь-які аналізи, чекаючи на візит українських лікарів, строки прибуття яких узгоджуються.

У вівторок, 8 березня, консули знову мають намір зустрітися з Савченко і дізнатися про її стан здоров'я. 

 

Только что говорил с консулами Украины. Им удалось пробиться в СИЗО к Надежде и пообщаться с ней.Надежда демонстрирует ...

Опубліковано Николай Полозов 7 березень 2016 р.

Нагадаємо, Надія Савченко оприлюднила нове звернення. В ньому вона заявила, що вийде на волю лише на своїх умовах, а її приклад боротьби з російською владою є прикладом для наслідування.

Відео Сьогодні третій день Надії Савченко без їжі та води

Нещодавно за звільнення Савченко також виступили міністр Великої Британії у справах Європи Девід Лідінгтон та президент Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Педро Аграмунт.

Після чергового суду, 4 березня, українська льотчиця Надія Савченко, яку досі утримують в СІЗО в РФ, оголосила про сухе голодування з п'ятниці.

Нагадаємо, що 3 березня в Донецьку Ростовської області Росії суддя не дав українській льотчиці і депутату Надії Савченко проголосити останнє слово та оголосив продовження процесу 9 березня об 11:00.

Як відомо, Савченко у відповідь на вимогу обвинувачення засудити її до 23 років тюрми порадила судові погодитися якнайшвидше, щоб не затягувати справу. Також вона виступила категорично проти свого обміну на російських ГРУшників. "ГРУшників за одного невинного, це занадто багато" - сказала вона.

Також 6 березня, в найбільших містах України відбувалися акції на підтримку полоненої Росією української льотчиці Надії Савченко. Зокрема, з вимогою звільнити полонену сотні людей вийшли на центральні площі в Києві, Харкові та Одесі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції