Три партії виступили зі спільною заявою щодо "нормандської зустрічі", закликавши дотримуватися "червоних ліній"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардепи вимагають не допустити порушення національних інтересів України.

Політичні партії "Європейська солідарність", "Голос" і ВО "Батьківщина" зробили спільну заяву, закликавши не допустити порушення національних інтересів України та "реалізації сценарія Путіна" під час переговорів у "нормандському форматі".

Про це члени фракцій партій оголосили під час виступу з трибуни Верховної Ради.

"Ми заявляємо про необхідність дотримання під час переговорів 9 грудня "червоних ліній", порушення яких завдасть непоправної шкоди Україні", - наголосив член фракції "Європейська солідарність" Андрій Парубій.

Політичні партії Європейська Солідарність, Голос і Батьківщина не можуть допустити реалізації сценарію Путіна в Україні. Тому ми ухвалили спільну заяву напередодні Нормандського формату. Ми заявляємо про необхідність дотримання під час переговорів 9 грудня «червоних ліній», порушення яких завдасть непоправної шкоди Україні: Жодних компромісів щодо унітарної держави і ніякої федералізації. Жодних компромісів щодо європейського та євроатлантичного курсу. Жодних політичний дій, зокрема виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу до виконання умов безпеки і деокупації. Зокрема, виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань, встановлення контролю над державним кордоном. Жодних компромісів щодо деокупації та повернення Криму в Україну. Жодного припинення міжнародних судових процесів проти Росії. Закликаємо усі державницькі партії і громадські організації долучитися до спільної боротьби по захисту України. Ні капітуляції!

Опубликовано Петро Порошенко Вторник, 3 декабря 2019 г.

Водночас голова фракції "Голос" Сергій Рахманін пояснив, про що саме йдеться.

"Жодних компромісів щодо унітарної держави і жодної федералізації. Жодних компромісів щодо європейського та євроатлантичного курсу. Жодних політичний дій, зокрема виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу до виконання умов безпеки і деокупації. Зокрема, виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань, встановлення контролю над державним кордоном. Жодних компромісів щодо деокупації та повернення Криму в Україну. Жодного припинення міжнародних судових процесів проти Росії", - заявив він.Своєю чергою член фракції "Батьківщина" Іван Крулько закликав усі державницькі партії і громадські організації долучитися до спільної боротьби із захисту України.

Закликаємо усі державницькі партії і громадські організації долучитися до спільної боротьби із захисту України. Ні капітуляції!

Опубликовано Петро Порошенко Вторник, 3 декабря 2019 г.

Нагадаємо, раніше стало відомо, коли відбудеться зустріч у "нормандському форматі", дату 9 грудня підтвердили всі сторони.

Як повідомлялося, у Мінську на переговорах учасників Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Донбасі було знято усі перешкоди на шляху до зустрічі лідерів країн "нормандського формату".

"Розведення сил та засобів в районі н.п. Золоте, Петрівське та Станиця Луганська стало останніми кроками в цьому напрямку", - зазначила прес-секретар представника України у ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер. 

16 вересня президент України Володимир Зеленський назвав основні три питання, які будуть обговорюватися на саміті – звільнення полонених за принципом "всіх на всіх", розведення військ по всій лінії фронту, а також умови проведення місцевих виборів на окупованих територіях.

ТСН.ua розповідає деталі кожного із цих пунктів та можливі перспективи цих домовленостей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції