"Трофеї з Давосу". Кандидат у президенти Ігор Шевченко зганьбився, набравши безкоштовних шапок

"Трофеї з Давосу". Кандидат у президенти Ігор Шевченко зганьбився, набравши безкоштовних шапок

Дата публікації
Перегляди
17к
"Трофеї з Давосу". Кандидат у президенти Ігор Шевченко зганьбився, набравши безкоштовних шапок

Політик непристойно повівся у Швейцарії.

Кандидат у президенти Ігор Шевченко під час економічного форуму у Давосі (Швейцарія) набрав шість безкоштовних шапок. Навіть після зауваження охоронця, він продовжив нагрібати головні убори. Такою дивною поведінкою Шевченко самостійно поділився зі своїми підписниками на сторінці у соцмережі Facebook.

Перший пост кандидата у президенти про шапку був опублікований 22 січня.

"В Давосі сонячно, але морозно - потрібна шапка. Якщо забув шапку вдома, вихід є", - розповів на відео Шевченко біля рекламного стенду магазину з безкоштовними шапками, який стоїть на вулиці у Давосі.

В Давосі сонячно, але морозно - потрібна шапка. Якщо забув шапку вдома, вихід є. Мама, я поїв і в шапці)! Мария Шевченко Про серйозні речі в Давосі напишу і поставлю відео ближче до вечора.

Опубліковано Igor Shevchenko Вівторок, 22 січня 2019 р.

Наступного дня Шевченко повернувся до стенду та набрав ще 5 шапок.

"Мій вчорашній пост про шапку викликав шквал емоцій та прохань від друзів привезти їм таку саму у подарунок. Так, таку шапку можна взяти безкоштовно, але лише одну. Я б не був Шевченком аби не вдався до "шапкових махінацій" заради друзів. Прокинувся о 6 ранку і пішов за шапками, але вже на цю годину бажаючих стати щасливими власниками чудової блакитної шапочки було досить багато. Відстоявши в черзі я взяв зразу 4 (чотири) шапки, більше совість не дозволила. Відійшов 10 метрів і зрозумів, що мало взяв). Повернувся взяти ще, але не тут то було. Невідомо звідки з'явився охоронець і ледь мене не арештував). Сказав, що я вже взяв достатньо і мушу йти геть. А я б не був українцем якби не заперечив йому і повернув ситуацію на свою користь. В результаті складних дипломатичних перемовин він "дозволив" мені взяти ще одну шапку, але за умови, що він цього "не бачить". Він демонстративно відвернувся, а я типу нишком взяв шапку. От так, на що тільки не підеш заради друзів!", - написав кандидат у президенти.

Операція «Шапка» Мій вчорашній пост про шапку викликав шквал емоцій та прохань від друзів привезти їм таку саму у подарунок. Так, таку шапку можна взяти безкоштовно, але лише одну. Я б не був Шевченком аби не вдався до "шапкових махінацій" заради друзів. Прокинувся о 6 ранку і пішов за шапками, але вже на цю годину бажаючих стати щасливими власниками чудової блакитної шапочки було досить багато. Відстоявши в черзі я взяв зразу 4 (чотири) шапки, більше совість не дозволила. Відійшов 10 метрів і зрозумів, що мало взяв). Повернувся взяти ще, але не тут то було. Невідомо звідки з'явився охоронець і ледь мене не арештував). Сказав, що я вже взяв достатньо і мушу йти геть. А я б не був українцем якби не заперечив йому і повернув ситуацію на свою користь. В результаті складних дипломатичних перемовин він "дозволив" мені взяти ще одну шапку, але за умови, що він цього "не бачить". Він демонстративно відвернувся, а я типу нишком взяв шапку. От так, на що тільки не підеш заради друзів! Про мої шапкові пригоди дівіться на відео нижче).

Опубліковано Igor Shevchenko Середа, 23 січня 2019 р.

У коментарях користувачі соцмережі різко критикують Шевченка за таку поведінку. Багато хто звинувачує його у непристойній поведінці та у тому що він ганьбить країну. Деякі кажуть, що йому не місце в політиці. Також Шевченка порівняли з екс-президентом України Віктором Януковичем, який у юнацтві відсидів у тюрмі за те, що зривав шапки з перехожих.

Пізніше Шевченко виклав фотографію на якій видно, шапки та газету. "Давоські трофеї", - підписав він знімок.

Давоські трофеї)))

Опубліковано Igor Shevchenko Середа, 23 січня 2019 р.

Нагадаємо, 11 січня Ігор Шевченко, який у 2014-2015 роках був міністром екології, розпочав кампанію з пошуку дружини у Мережі.

Вибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

Вибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії