Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трьох кримських політв'язнів у справі "Хізб ут-Тахрір" етапували до Ростова

Хоча українським консулам повідомили, що політв'язні залишились на місці.

Трьох кримських політв'язнів, засуджених у справі проти організації "Хізб ут-Тахрір", етапували до з Ростова-на-Дону.

Про це повідомила активістка Яна Гончарована своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні в СІЗО-1 Ростова-на-Дону мені повідомили, що трьох кримських мусульман, засуджених у справі Хізб ут-Тахрір - Нурі Примова, Фераті Сайфуллаєвої і Рустема Ваітова відвезли по етапу. Хоча українським консулам в п'ятницю прийшла відповідь, що все на місці", - проінформувала вона.

За її словами, у СІЗО залишився тільки Руслан Зейтуллаев, очікувати перегляду справи.

Адвокат Еміль Курбедінов підтвердив інформацію.

Нагадаємо, Еміра-Усеїна Куку затримали на території окупованого Криму за підозрою в причетності до організації "Хізб ут-Тахрір", яка вважається в Росії терористичною, і взяли під арешт 11 лютого 2016 року. У грудні минулого року його арешт подовжили до 8 лютого 2017 року, а самого ув'язненого відправили на примусову психіатричну експертизу, з якої його повернули до СІЗО 9 січня 2017 року. 

Після анексії Росією Криму, півострів залишили тисячі українців. Число втікачів значно збільшилася, після "сильних репресій" за останні місяці. Раніше було відомо про 21 тисячу осіб офіційно зареєстрованих як "внутрішньо переміщені особи" з Криму. Але нові дані про переселенців кажуть, що насправді їх набагато більше. Своєю чергою, співзасновник і координатор української благодійної організації "Крим-SOS" Таміла Ташева заявила, що реальна цифра сягнула 100 тисяч осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції