Труба назвав аудіозаписи у Telegram фейками і заявив, що не піде у відставку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Керівник ДБР сказав, що не коментуватиме фейки.

Керівник Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що аудіозаписи, які з'явилися в Telegram-каналі, є фейками й, мовляв, коментувати фейки він не буде.

Про це Труба заявив під час пресконференції 20 листопада.

"Декого цікавить інформація з приводу можливих розмов директора ДБР на тих записах, які були оприлюднені. Я з цього приводу скажу наступне. Посада директора ДБР - це посада, яка пов'язана постійно  із найбільшими ризиками, які лише можуть бути. В період, коли ДБР буде ставати ефективніше, коли ДБР стає ще більше незалежнішим, є велика кількість охочих. Інколи ці охочі об'єднуються. Я як керівник постійно розумію, що щодо мене, щодо новоствореного правоохоронного органу можуть бути провокації і можуть бути фейки. Я давно очікував і я впевнений, що на тому не буде поставлено відповідну крапку. Ці публікації - це фейк і це провокація. Вони мене не зламали. Я знав, що вони можливі ще набагато швидше. Я не буду коментувати жодних фейків і жодних провокацій", - сказав Труба.

Він наголосив, що не збирається звільнятися з Держбюро розслідувань.

"Цікавить питання, чи я буду подавати у відставку? Не буду. За цей період часу зроблено надзвичайно багато. Ще більше мені необхідно зробити для того, щоб ДБР було незалежним правоохоронним органом. І для тих людей я скажу, Державне бюро розслідувань продовжує працювати і зараз мене очікують в ДБР, оскільки готуються і є проєкти нових підозр у багатьох резонансних кримінальних провадженнях", - зазначив Труба.

Також керівник ДБР розповів про розслідування щодо встановлення засобів прослуховування в його робочому кабінеті.

"Кримінальне провадження, якщо не помиляюся, було розпочате 21 вересня цього року в зв'язку з виявленням у керівника правоохоронного органу, в керівника новоствореного правоохоронного органу, правоохоронного органу, який дає вже перші результати. Я наголошую, ми лише розпочинаємо працювати. І в цьому кримінальному провадженні робота проводиться спільно з процесуальними керівниками. І є прогрес. Ми знаємо багато відповідей на ті питання, які цікавлять не лише мене, оскільки прослушка була поставлена в моєму кабінеті, а які цікавлять і суспільство. Я сподіваюся, що найближчим часом ви почуєте про результати цього розслідування, а вони будуть", - запевнив Труба.

Нагадаємо, низка ЗМІ оприлюднили аудіозапис із нібито розмовою директора Державного бюро розслідувань Романа Труби та главою Офісу президента Андрієм Богданом щодо низки резонансних справ.

Президент України Володимир Зеленський не зміг відповісти на запитання про "касетний скандал" за участю Богдана та Труби, але пообіцяв, що "вивчить питання".

Раніше директор ДБР розповів, що знайшов у своєму кабінеті "прослушку". За словами Труби, апаратура була вмонтована у вентиляційну систему.

Залиште свій коментар

Вибір редакції