Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Труднощі будуть завжди": у "Слузі народу" анонсували з’їзд і розбудову партії після гучного скандалу

В політичній силі вважають, що з жовтневого обміну звинуваченнями "слуги" вийдуть сильнішими і мудрішими.

З‘їзд партії "Слуга народу" відбудеться 10 листопада. Про це через фейсбук оголосила очільниця пресофісу цієї політичної сили Євгенія Кравчук.

Сьогодні у нас відбулося засідання фракції. Ніякої секретності, скандальності, як хтось писав, не було. ✅Приїздив...

Опубліковано Yevheniya Kravchuk Понеділок, 28 жовтня 2019 р.

"Після цього розпочнеться активна розбудова партії", - запевнила вона. "Труднощі будуть завжди. Але вони нам даються для того, щоб стати кращими і сильнішими", - зауважила політик.

Також "слуга народу" розповіла, що на зустрічі фракції з президентом Володимиром Зеленським обговорювали останні скандали в партії. "Розглянули питання В‘ячеслава Медяника. Слава пройшов поліграф. Результати свідчать, що грошей він ні в кого не брав. Відповідальність, як мінімум політичну, за цю переписку він уже поніс, урок з цієї історії винесли усі", - наголосила Кравчук.

"Питання податкового комітету обговорювали найдовше. Це складна розмова для нашої фракції, але відвертий діалог і поліграф зняли багато підозр. Корупційні майданчики і посередники все одно зникнуть – відповідний законопроект буде розглянуто на комітеті і винесений в зал. Висновки зроблені, рухаємося далі", - наголосила депутат.

Як повідомлялося, засідання фракції "Слуга народу" у Верховній Раді України відбулося за участі президента Володимира Зеленського і голови Офісу президента Андрія Богдана. Депутати мали можливість поставити главі держави свої запитання.

Відео Корупційна схема, кулуарні чвари і нова перевірка: депутати від "Слуги народу" свідчитимуть в НАБУ

11 обранців з монобільшості "Слуга народу" керівництво фракції запідозрило у корупції. Аби довести свою непричетність до хабарів, депутати самих себе відправили на детектор брехні. Тепер уся країна сперечається, чи поможе детектор виявити правду. Деякі фахівці стверджують про те, що поліграф в прямому ефірі - це шоу і недотримання стандартів.     

Корупційна схема, кулуарні чвари і нова перевірка: депутати від "Слуги народу" свідчитимуть в НАБУ

Залиште свій коментар

Вибір редакції