Труханов назвав розмови про своє "подвійне-потрійне" громадянство фікцією (документ)

Мер Одеси вимагає реакції правоохоронців.

Мер Одеси Геннадій Труханов підкреслює, що інформація про його російське громадянство є неправдивою, і вважає, що правоохоронні органи повинні припинити діяльність тих, хто поширює фальшиві, за його словами, документи з цього питання.

Копію відповідної довідки генерального консульства Росії в Одесі він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"У своєму недавньому інтерв'ю голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк повідомив, що у відомстві відсутня інформація щодо мого виходу з громадянства України. Також Соколюк каже, що "єдиний шлях для встановлення наявності іноземного громадянства тієї чи іншої особи - офіційний документ від дипломатичного представництва іноземної держави", - написав Труханов.

У зв'язку з цим мер і опублікував цей документ.

"Цілком очікувано, що всі розмови з приводу мого "подвійного-потрійного громадянства насправді виявилися фікцією. Документи, які були розтиражовані моїми опонентами в ЗМІ, - звичайні фейки", - зазначив він.

За словами Труханова, правоохоронні органи повинні якомога швидше "розібратися, хто їх виготовляє, вжити необхідних заходів і зупинити злочинну діяльність провокаторів, що штампують подібні фальшивки".

Труханов

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: