Труханов: "В одеському електротранспорті впроваджується альтернативна форма оплати — за допомогою смартфона"

Дата публікації
Перегляди
141
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У міському електротранспорті тепер можна буде розраховуватися за проїзд за допомогою смартфона. Це стало можливим завдяки застосунку Transpod, яке дозволяє не тільки прокладати маршрути і показувати місце розташування транспорту на мапі, а також впроваджувати додаткові сервіси для зручності пасажирів. Даний сервіс розроблений для Одеси безкоштовно.

"За наявності тих опцій, які є, додаткова опція безготівкової та безконтактної оплати — це вже великий спектр послуг, які пропонує наше комунальне підприємство", — сказав мер Одеси Геннадій Труханов.

Важливо, що можливість оплати в готівковій формі, як і вартість проїзду в міському електротранспорті залишається незмінною.

"На сьогодні є можливість безготівкової форми розрахунку, валідатори будуть встановлені на кожні двері, є можливість купити постійний квиток, що вигідніше, ніж разова поїздка, і є можливість розрахуватися з кондуктором. Будуть з'являтися нові технології та можливості — будемо їх впроваджувати", — сказав директор департаменту міського господарства Одеської міської ради Дмитро Жеман.

Мер Одеси підкреслив, що можливість безготівкової оплати в транспорті — один з етапів комплексної роботи із впровадження електронного квитка, яка ведеться в місті.

"За останні кілька років наш міський електротранспорт дуже змінився. Паралельно ми реалізували низку пілотних проєктів і вони показали затребуваність безготівкового способу оплати, тому сьогодні ми з упевненістю говоримо про актуальність і своєчасність впровадження цієї форми оплати в нашому транспорті", — сказав мер Одеси.

Нині закінчується тестування застосунку Transpod і через один-два тижні оновлення буде доступно в AppStore і Play Market.

За словами міського голови, в майбутньому планується впровадити безготівкову форму оплати в міських маршрутках з можливістю оплати повного маршруту з урахуванням зміни транспорту.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
141
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація