Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Трясця" і "масіки": депутати замінюють нецензурну лайку несподіваними словами

Дехто навіть воліє побити боксерську грушу, аби тільки не вимовити поганого вголос.

Нецензурна лайка, яку дозволив собі очільник Закарпатської ОДА  Генадій Москаль на адресу виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, сколихнула суспільство. Журналісти ж скористалися нагодою розпитати депутатів, як часто ті самі використовують міцне слівце у спілкуванні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"В домашній обстановці деколи такі речі трапляються. Ну, бувають різні ситуації", - визнав Власенко. Конкретніше, але з гумором відповів Бурбак. "Я пошлю тебе по факсу", - процитував він розхожий вислів. Ще більш чітким був Дубінін, який у цензурному звороті, але все ж згадав "маму". Тоді як Рудик зізнався в прихильності до лайки української або польської – наприклад, "трясця її матері" або ж "псяк рев".

Відео"До Москаля мені ще далеко": нардепи зізнались, коли дозволяють собі нецензурну лайку

Нецензурна лайка, яку дозволив собі очільник Закарпатської ОДА Генадій Москаль на адресу виконувачки обов'язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, сколихнув суспільство. Тому ТСН запитала депутатів, як часто вони лаються і чим замінюють, якщо дуже хочеться, а не можна.

"До Москаля мені ще далеко": нардепи зізнались, коли дозволяють собі нецензурну лайку

Жіноча ж частина депутатського корпусу воліла говорити про те, як бореться з бажанням вилаятися в критичну мить. Сюмар зізналася, що міцно стискає зуби та ледве що не ричить. А Гопко поділилася власним унікальним рецептом самовладання. "Я маю слово. Коли я злюся – кажу: масіки, прошу звернути увагу! І дуже багато людей знають, що коли я кажу "масіки" чи "пупсики", то це вже означає", - сміється вона.

Депутати в один голос визнали, що до Москаля їм іще дуже далеко. А оптимальним виходом із ситуації, коли дуже хочеться вилаятися, буде зціпити зуби, стиснути кулаки – і не сказати взагалі нічого. "Якщо хтось матюкається – це дуже сильно руйнує його енергетику, тому потрібно не лаятися", - підсумував Дубінін.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції