ТСН отримала запис розмови Жириновського з "віце-прем'єром" бойовиків

Дата публікації
Перегляди
98к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ТСН отримала запис розмови Жириновського з "віце-прем'єром" бойовиків

Жириновський підтримує терористів на "найвищому політичному рівні"

Російський політик пообіцяв всю необхідну допомогу на найвищому рівні.

Терористи так званої ДНР напряму просять про допомогу лідера ЛДПР Володимира Жириновського. Про це йдеться у телефонній розмові політика з генералом Володимиром Антюфєєвим, який називає себе віце-прем'єр-міністром з силових питань "ДНР".

У записі, який потрапив до ТСН, так званий віце-прем'єр скаржиться, що українські військові тиснуть на позиції терористів, навіть прорвались у Донецьк, з цього приводу просить всілякої підтримки, особливо – "політичної на найвищому рівні".

"Попри наш активний спротив, ми довго не протримаємось. Ми розраховуємо на вашу політичну підтримку. Вас та вашої партії. Необхідне втручання на найвищому рівні", - попросив бойовик.

Жириновський пообіцяв надати не тільки політичну підтримку, а й всю, яка може знадобитись.

"Політичну підтримку завжди надамо, але вам підтримка потрібна й інша, аби ви могли протидіяти", - сказав Жириновський.

Жириновський пообіцяв терористам політичну допомогу на найвищому рівні

Жириновський пообіцяв терористам політичну допомогу на найвищому рівні

"Віце-прем'єр" також зауважив, що перемога українських військових на Сході зробить Порошенка "головним на європейському просторі", а це генерал вважає "спусковим гачком для російської безпеки".

Як вдалося дізнатися ТСН, Володимир Антюфєєв народився у Новосибірську, 11 липня поточного року незаконно перетнув український кордон і на території "ДНР" взяв на себе роль віце-прем'єр-міністра з силових питань. Раніше 20 років обіймав посаду міністра КГБ невизнаної республіки Придністров'я. Зараз намагається створити силові відомства – міністерство безпеки, внутрішніх справ та прокуратуру. 

Відомо, що ватажок терористів незаконної "ДНР" Денис Пушилін отримує вказівки від російських політиків, зокрема, від Жириновського.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
98к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація