Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ТСН помітила у аеропорту "Київ" Медведчука та Рабіновича, які відлетіли до Москви

Сьогодні у Жулянах чергували журналісти через повідомлення про обмін полоненими.

Попри відсутність офіційного підтвердження про звільнення бранців, журналісти ТСН чергують в аеропорту "Київ".

Знімальна група спостерігала, як о 9 ранку на летовище сіли два військових літаки, а в будівлю зайшли рідні двох військовополонених моряків. Кажуть, інформації жодної не мають, але за повідомленнями зі ЗМІ приїхали.

Близько 10 ранку літак Медведчука разом з лідерами "Опозиційної платформи – За життя" Віктором Медведчуком та Вадимом Рабіновичем на борту відлетів з Жулян. Він полетів через білоруський Гомель до Росії і приземлився в московському аеропорту "Внуково".

Медведчук та Рабінович відлетають

Також ТСН відомо, що по обіді один з військових літаків має відлетіти у невідомому напрямку, чи пов'язано це, а також відліт політиків, з обміном – наразі інформації немає.

Нині є кілька версій розвитку подій: власні джерела ТСН в офісі президента України і силових відомствах повідомили, що сьогодні і завтра обміну не відбудеться. Хоча за даними російських видань та каналів у месенджерах обмін має відбутися з години на годину. А деякі ЗМІ і взагалі публікують інформацію, що обмін деяких людей вже відбувся і українці вже у Києві.

Відео Через інформацію про ймовірний обмін бранців Кремля їхні родичі прибули до аеропорту "Жуляни"

Процес взаємного звільнення утримуваних осіб триває. Інформація про його завершення не відповідає дійсності - така остання новина від офісу президента. Це перший офіційний коментар влади щодо можливого повернення українських бранців Кремля з Росії додому. На Банковій закликають розуміти наслідки дезінформації.  

Через інформацію про ймовірний обмін бранців Кремля їхні родичі прибули до аеропорту "Жуляни"

Факт звільнення українських бранців  не підтвердив  і адвокат росіян, яких можуть на них обміняти. Наразі у Москві немає офіційного підтвердження чи спростування цієї інформації.

Чи повернуться сьогодні бранці Кремля до України - це питання відкрите і досі. ТСН стежить за перебігом подій, про всі деталі ймовірного обміну вже у наступному випуску о 16:45.

Залиште свій коментар

Вибір редакції