ТСН просить Адміністрацію Президента пояснити причину візиту голови Апеляційного суду на Банкову

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ТСН просить Адміністрацію Президента пояснити причину візиту голови Апеляційного суду на Банкову

УНІАН

Телеканал звернувся до Бориса Ложкіна та Ярослава Головачова з офіційними запитами.  

Служба новин телеканалу "Студія 1+1" звернулась до голови Адміністрації Президента України Бориса Ложкіна із проханням прокоментувати мету візиту у понеділок, 16 листопада, голови Апеляційного суду м. Києва Ярослава Головачова на Банкову.

Відповідний запит ТСН надіслала сьогодні.

"Служба новин телеканалу "Студія 1+1" засвідчує Вам глибоку повагу, і просимо Вас посприяти в отриманні телевізійного коментаря стосовно того, з якою метою Головачов Я. В. та Дзюбін В. В. відвідали Адміністрацію Президента 16 листопада. З даного приводу просимо Вас прокоментувати мету, ціль та що обговорювалося на цій зустрічі. У зв'язку з тим, що сюжет запланований на сьогодні, просимо якомога швидше розглянути наш запит", - йдеться у документі, який направлений до канцелярії Адміністрації Президента.ТСН зв'язалась з приймальною Ложкіна з проханням дати коментар і опублікує його, тільки-но отримає. 

Аналогічний запит ТСН надіслала і голові Апеляційного суду м. Києва Ярославу Головачову, який, за інформацією телеканалу, відвідав Банкову у супроводі ще одного судді столичного Апеляційного суду В'ячеслава Дзюбіна.

Нагадаємо, завтра, 17 листопада, Апеляційний суд Києва розгляне апеляційну скаргу ГПУ на рішення Печерського районного суду щодо обрання запобіжного заходу для лідера партії УКРОП Геннадія Корбана.

Раніше група народних депутатів від УКРОПу зверталася до АП, СБУ, ГПУ та Державної служби охорони з вимогою провести перевірку фактів щодо візиту суддів у справі Корбана та голови Апеляційного суду в Адміністрацію Президента.

Суд розгляне скаргу ГПУ на домашній арешт Корбана 17 листопада

Суд розгляне скаргу ГПУ на домашній арешт Корбана 17 листопада

Наступна публікація