Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ТСН заскочила Насірова з електронним браслетом на фестивалі джазу у Львові

Екс-керівник українських фіскалів запевнив, що не став "токсичною" людиною.

Колишній голова ДФС Роман Насіров відвідав свято музики у Львові під назвою Leopolis Jazz. Там його побачили журналісти та знайшли нагоду поставити кілька питань, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я не вважаю, що став токсичною людиною – це точно", - заявив Насіров у відповідь на припущення, що з ним тепер не так охоче спілкуються можновладці та інші відомі особи. Водночас екс-керівник ДФС запевнив, що з президентом у нього зв’язку немає. "Я з президентом не спілкуюся", - сказав він.

ВідеоНазар Холодницький вперше показав свою дівчину

Антикорупційний прокурор знайшов собі дівчину, Роман Насіров показав свій електронний браслет і розповів про ковдрочку. На джазовому фестивалі - наша Даша Счастлива зафільмувала це все і розпитала нюанси.

Назар Холодницький вперше показав свою дівчину

Насіров також дав зрозуміти, що не сприймає всерйоз епізод із ковдрою на лікарняних ношах, котрий став мемом серед юзерів Інтернету. "Якщо б у вас зараз була ковдра, я би одягнув ковдру і пішов би слухати музику з ковдрою", - запевнив він. Разом із тим колишній посадовець не став приховувати, що має на тілі засіб електронного контролю. "На нозі", - сказав він, однак показувати браслет відмовився та пообіцяв зробити це іншим разом.

Як уже повідомлялося, на тому ж фестивалі джазу керівник САП Назар Холодницький розсекретив свою дівчину. Виявилося, що коханій прокурора всього 23 роки і вона за фахом юрист.

Кореспондент ТСН Дар'я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції