ТСН знайшла "скромний" мисливський будиночок Пшонки з присадибною ділянкою у 15 гектарів

ТСН знайшла "скромний" мисливський будиночок Пшонки з присадибною ділянкою у 15 гектарів

Невеликий котедж розташовувався на березі власного озера / Фото: ТСН.ua

На володіннях екс-генпрокурора розташовувався вертолітний майданчик та власне озеро.

Кореспонденти ТСН знайшли у Фастівському районі недобудований мисливський будинок колишнього Генерального прокурора Віктора Пшонки, який дещо скромніше за житловий маєток правоохоронця, але сама територія у рази дорожча.

На лісовій території у 15 гектарів знаходяться: дерев'яний котедж над озером, лазня, вертолітний майданчик, власне озеро та орендовані на 25 років мисливські угіддя. Згідно договору до 2036 року ця ділянка разом із звірами належала лише Пшонці та його друзям. Вартість такої довготривалої оренди у лісництві не називають.

Головний мисливець села обурений, що можновладці не те, що полювати не давали селянам, навіть гуляти по лісу заборонили.

Зараз у Дорогинці місцеві жителі разом із районними депутатами взяли під охорону мисливський маєток, який покинули будівельники та охорона, бо бояться, що його знищать.

Жителі кажуть, що вельможний сусіда селу не допомагав. Дорогу не зробили - відбудували собі вертолітний майданчик. Селяни просили гроші на церкву – відмовили, та ще й погрожували.

Нагадаємо, багатства колишнього генпрокурора Віктора Пшонки з основного його будинку розікрали, а те, що лишили - перетворили на руїни.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Пшонка виявився володарем лісу

Пшонка виявився володарем лісу

Повʼязані теми:

Наступна публікація