Тука і Жебрівський просять не проводити вибори до 174 рад

Дата публікації
Перегляди
218
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тука і Жебрівський просять не проводити вибори до 174 рад

Жебрівський пропонує визначити небезпечним проведення місцевих виборів в окремих населених пунктах 7 районів області

У ЦВК підтвердили, що отримали відповідні подання.

Голови Луганської та Донецької обласних військово-цивільних адміністрацій просять ЦВК визначити, що місцеві вибори в 47 і 127 рад областей відповідно не можуть пройти 25 жовтня, виходячи з міркувань безпеки.

Про пропозицію очільника Луганщини Георгія Туки не проводити вибори в 47 рад області йдеться в його поданні, копію якого мають "Українські новини".У ньому пропонується не проводити вибори в 46 населених пунктах 3 прифронтових районів області: у Станично-Луганському, Попаснянському та Новоайдарському. У цих районах Тука пропонує не проводити вибори у відповідні 3 районні ради, а також в 12 селищних, 26 сільських та 8 міських рад.

Серед міських рад вибори пропонується не проводити в Попасній, Гірському, Золотому, Лисичанську, Новодружеську, Привіллі, Рубіжному (Попаснянський район) і в Щасті (Новоайдарський район).

Про пропозицію голови Донеччини Жебрівського не проводити вибори в 127 рад області агентству повідомило джерело.

Жебрівський пропонує визначити небезпечним проведення місцевих виборів в окремих населених пунктах 7 районів області: в Артемівському, Костянтинівському, Ясинуватському, Мар'їнському, Волноваському, Володарському і Першотравневому.

У ЦВК підтвердили, що отримали відповідні подання, однак до винесення колегіального рішення членів комісії коментувати відмовляються.Заступник голови ЦВК Андрій Магера повідомив, що обидва подання підписані 20 серпня і були зареєстровані в комісії 21 серпня, найближчим часом ЦВК винесе офіційне рішення і передасть його парламенту.

Магера також зазначив, що на його думку, подання цілком обґрунтовані.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко вважає, що у разі виконання Мінських угод немає ніяких перешкод для проведення виборів на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
218
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація