Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тука переконує, що арсенал санкцій проти Росії використовується лише на 10%

Жоден механізм санкцій не дає миттєвого результату.

Не можна однозначно стверджувати, що Росія не зазнає жодних втрат від впроваджених проти неї санкцій. Також жоден механізм санкцій не дає миттєвого результату.

Про це заявив заступник міністра з тимчасово окупованих територій Георгій Тука у ефірі телеканалу ZIK.

«На мою думку, арсенал санкцій проти РФ сьогодні використаний приблизно на 10%, не більше. Росія залишається потужним гравцем для енергетичних ринків Європи. І абсолютно зрозуміло, що європейські політики, які причетні до бізнесу, залежні від таких відносин, оскільки не хочуть зазнавати збитків», – зауважив Георгій Тука.

Але разом з тим, зауважує урядовець, не можна і однозначно стверджувати, що Росія не зазнає жодних втрат від впроваджених проти неї санкцій.

«Жоден механізм санкцій не дає миттєвого результату. Окрім того, не варто забувати, що українські санкції проти Росії – це один рівень, а от європейські, а особливо американські – зовсім інший.

Зокрема, американці, маючи таку можливість, використовують такі механізми, які дозволяють їм «грати в довгу». Тобто, вони застосовують тактику удава, який поступово душить свою жертву. До слова, така ж тактика була використана і під час занепаду СРСР», – пояснив Тука.

ВідеоЄвропарламент запровадить нові санкції проти Росії у разі подальшого загострення на Азові

Відповідну резолюцію про порушення Росією міжнародного права в Азовському морі європейські депутати схвалили на засіданні у Страсбурзі. Будівництво та запуск Керченського мосту вони назвали незаконним і закликали перевірити, чи не порушували санкційний режим причетні до будівництва європейські компанії. 

Європарламент запровадить нові санкції проти Росії у разі подальшого загострення на Азові

Нагадаємо, 22 жовтня президент Росії Володимир Путін підписав указ "Про застосування спеціальних економічних заходів у зв'язку з недружніми діями України щодо громадян і юридичних осіб Російської Федерації". Санкціями передбачено, що уряд створить список фізичних та юридичних осіб, щодо яких запроваджуватимуться економічні заходи, визначить ці заходи, забезпечить впровадження визначених заходів проти осіб зі списку. Указ Путіна набрав чинності 22 жовтня. Зазначається, що скасуванню санкції підлягають лише в тому разі, якщо Україна скасує свої обмежувальні заходи щодо громадян та компаній Росії.

Раніше прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що у новий санкційний список, який готує РФ проти України, потраплять сотні людей, які "заподіяли шкоду" Росії, зокрема і "відомі особи".

Залиште свій коментар

Вибір редакції