Турчинов - дипломатам ЄС: Умиротворення Росії призводить до катастроф

РФ робить все для дестабілізації ситуації не тільки в Україні, а й у всьому світі, наголосив він.

Секретар РНБО Олександр Турчинов зустрівся з делегацією представників міністерств закордонних справ Європейського Союзу в рамках "Східного партнерства".

Про це йдеться у повідомленні прес-служби РНБО.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили порушення Мінських мирних угод з боку російських окупаційних військ та питання продовження санкцій проти агресора.

"Дякую за ту позицію, яку ЄС займає по відношенню до агресора, що втілилось у резолюції Європарламенту, яка прямо засудила агресію РФ", - сказав Турчинов.

турчинов і диплмоати єс
РНБО

За словами Олександра Турчинова, Росія та її політичне керівництво робить все для дестабілізації ситуації не тільки в Україні, а й у всьому світі.

"Росія не приховує своїх агресивних намірів щодо Заходу. Вони переносять свої командування ближче до західних кордонів", - наголосив секретар РНБО.

Турчинов також зазначив, що санкції необхідно розглядати, "як мінімум на середньострокову перспективу".

"Санкції – це не подарунок для України, це, елементарна форма захисту європейських країн проти агресії Росії та гібридної війни, що вона веде проти цивілізованого світу", - заявив він.

"Умиротворення агресора призводить до катастроф. І наша з вами спільна історія - тому підтвердження", - нагадав секретар РНБО.

Своєю чергою, посол з питань Східного партнерства Європейського Союзу Йонас Даніляускас наголосив на тому, що Європейське співтовариство завжди підтримувало та підтримуватиме Україну. "Ваша перемога - наша перемога", - підсумував він.

ВідеоТурчинов зустрівся із представниками міністерств закордонних справ ЄС

Раніше Турчинов заявляв, що Збройні сили Росії проводять активну підготовку до ведення агресивних бойових дій, що є прямою загрозою для України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: