Турчинов назвав нову Стратегію нацбезпеки РФ "порожнім документом"

Секретар РНБО припустив, що головний безпековий документ РФ готували "журналісти "Лайфньюз".

Стратегія національної безпеки РФ, яку напередодні Нового року підписав президент Росії Володимир Путін, переповнена пустопорожніми гаслами та саморекламою величі РФ та її керівництва.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook секретар РНБО Олександр Турчинов.

"Під час ознайомлення зі Стратегією, складається враження, що її готували не фахівці безпекового сектору, а журналісти російського "Лайфньюз" після отримання тринадцятої зарплатні", - зазначив він.

За словами Турчинова, вперше з часів СРСР, у документі головним ворогом називаються США, що "протидіють самостійній зовнішній та внутрішній політиці РФ, прагнучи зберегти своє домінування в світі", а також НАТО, "розширення якого, наближення його військової інфраструктури до російських кордонів, створюють загрозу національній безпеці".

Своєю чергою, на думку секретаря РНБО, Китай та Індія, які у Стратегії визначені "головними друзями", навряд чи підтримають Росію в її терористичних провокаціях та військових злочинах.

"Не забули в цьому документі і про Україну. За версією Кремля, в Україні відбувся "антиконституційний державний переворот". При цьому Захід та США створили "військовий конфлікт на сході України", - додав Турчинов, наголосивши, що це, згідно з документом, створює загрозу для РФ у зв'язку із великою довжиною російсько-українського кордону.

Водночас він запевнив, що для України залишається головним пріоритетом безпеки держави протидія російській агресії.

Нова Стратегія нацбезпеки РФ: порожній документ, але реальні загрози.31.12.2015 року Президент Російської Федерації Во...

Опубліковано Олександром Турчиновим 6 січня 2016 р.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: