Турчинов назвав війну на Донбасі з Росією Вітчизняною

Після десятиліть миру в Україні знову точаться бойові дії, через агресію РФ окуповано Крим та "палає схід нашої країни".

У горні Другої світової війни згоріли понад 14 млн українців, про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов, передає прес-служба відомства.

"Сьогодні весь світ відзначає День пам'яті і примирення, коли ми згадуємо тих людей, ті десятки мільйонів, які стали жертвами Другої світової війни. Ми пам'ятаємо і шануємо всіх героїв, хто віддав своє життя, захищаючи Україну від фашизму та сталінізму! У горнилі цієї жахливої війни згоріли понад чотирнадцять мільйонів українців. Вони загинули на фронтах, померли від голоду і хвороб, були вивезені з Батьківщини", – заявив він.

Він також наголосив, що після десятиліть миру в Україні знову точаться бойові дії, через агресію РФ окуповано Крим та "палає схід нашої країни".

За словами Турчинова, війна на Донбасі стала для України Вітчизняною.

"Паралелі між подіями в Європі наприкінці тридцятих років минулого століття і сьогоденням є очевидними: поведінка та мотивація агресорів у всі часи однакова. Умиротворити його неможливо, і цивілізований світ має вирішити – чекати наступного кроку агресора, чи зупинити його. На це запитання ми давно дали собі відповідь. Ця війна для нас також стала Вітчизняною, тому що ми захищаємо свою Вітчизну, свою Україну", – додав секретар РНБО.

Нагадаємо, раніше Порошенко до Дня пам'яті й примирення розмістив у соцмережах зворушливе відео про українських воїнів. "Слава українським воїнам всіх часів і всіх поколінь!" - підписав ролик глава держави.

ВідеоДень пам'яті та примирення відзначає Україна 8 травня

Залиште свій коментар