Турчинов назвав війну на Донбасі з Росією Вітчизняною

Після десятиліть миру в Україні знову точаться бойові дії, через агресію РФ окуповано Крим та "палає схід нашої країни".

У горні Другої світової війни згоріли понад 14 млн українців, про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов, передає прес-служба відомства.

"Сьогодні весь світ відзначає День пам'яті і примирення, коли ми згадуємо тих людей, ті десятки мільйонів, які стали жертвами Другої світової війни. Ми пам'ятаємо і шануємо всіх героїв, хто віддав своє життя, захищаючи Україну від фашизму та сталінізму! У горнилі цієї жахливої війни згоріли понад чотирнадцять мільйонів українців. Вони загинули на фронтах, померли від голоду і хвороб, були вивезені з Батьківщини", – заявив він.

Він також наголосив, що після десятиліть миру в Україні знову точаться бойові дії, через агресію РФ окуповано Крим та "палає схід нашої країни".

За словами Турчинова, війна на Донбасі стала для України Вітчизняною.

"Паралелі між подіями в Європі наприкінці тридцятих років минулого століття і сьогоденням є очевидними: поведінка та мотивація агресорів у всі часи однакова. Умиротворити його неможливо, і цивілізований світ має вирішити – чекати наступного кроку агресора, чи зупинити його. На це запитання ми давно дали собі відповідь. Ця війна для нас також стала Вітчизняною, тому що ми захищаємо свою Вітчизну, свою Україну", – додав секретар РНБО.

Нагадаємо, раніше Порошенко до Дня пам'яті й примирення розмістив у соцмережах зворушливе відео про українських воїнів. "Слава українським воїнам всіх часів і всіх поколінь!" - підписав ролик глава держави.

День пам'яті та примирення відзначає Україна 8 травня

Саме цього дня 1945-го року у Берліні ратифікували акт капітуляції нацистів. Сьогодні і завтра наша країна вшановує загиблих у Другій світовій війні. Урочистості відбуватимуться за потужних заходів безпеки. Порядок під час масових акцій забезпечуватимуть близько 16 тисяч правоохоронців.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: