Турчинов офіційно попросив Нацраду з телебачення позбавити "Інтер" ліцензії

Дата публікації

До відомства секретар РНБО звернувся з письмовим проханням.

Секретар РНБО Олександр Турчинов просить регулятора медіа-ринку анулювати ліцензію на мовлення телеканалу "Інтер". Про це йдеться в оприлюдненому прес-службою Радбезу листі Турчинова на адресу голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка.

За словами секретаря РНБО, цей телеканал "постійно і відверто нехтує національними інтересами України", свідченням чого стала скандальна новорічна трансляція концерту за участі одіозних зірок російської естради.

Це дійство Турчинов назвав "низькопробними виступами громадян Російської Федерації, які неприховано підтримують терористичну діяльність на Сході України" та "схвалюють протиправну агресивну політику нинішнього керівництва Кремля".

Автор листа констатував, що така інформаційна політика телеканалу перешкоджає консолідації суспільства навколо захисту суверенітету та цілісності країни, а також "ображає почуття переважної більшості українських громадян".

З огляду на наведені аргументи та посилаючись на норми законів і Конституції Турчинов просить Артеменка "невідкладно розглянути зазначену ситуацію" та "вжити у межах компетенції вичерпних заходів, зокрема анулювання ліцензії телеканалу "Інтер".

Турчинов ініціює позбавлення "Інтера" ліцензії / rnbo.gov.ua

Турчинов ініціює позбавлення "Інтера" ліцензії / rnbo.gov.ua

Раніше "Інтер" назвав нормою виступи симпатиків бойовиків у своєму ефірі.

Наступна публікація