Турчинов озвучив шокуючі цифри зрадників України у Криму у 2014 році

За словами секретаря РНБО, у 2014 країна не мала армії, здатної її захистити.

Серед усіх силовиків, які перебували у Криму у 2014 році, не зрадили свою країну з 13 468 солдатів і офіцерів Збройних сил – лише 3990 (29,6%).

 Про це розповів секретар РНБО Олександр Турчинов, - пише "Українська правда". 

За його словами, з 10 936 працівників МВС не стали зрадниками лише 88 осіб (0,8%), 1870 прикордонників до України повернулося лише 519 (29,7%), з 2240 працівників СБУ – лише 242 (10,8%), 

з 527 офіцерів і прапорщиків Управління держохорони не зрадили Україну лише 20 осіб. 

Начальник Генштабу Віктор Муженко також розповів про зрадників України, які у 2014 році перейшли на бік РФ.

Так, у 2014 році Юрій Ільїн, якого тоді ще президент Янукович звільнив його з посади командувача ВМС і призначив Начальником Генштабу, у лютому вже був у Криму під приводом того, що "має розібратися з ситуацією на місці", де і "ліг у шпиталь".

Він був присутній при складанні присяги РФ Денисом Березовським, який 1 березня 2014 року був призначений командувачем Військово-морських сил, а 2 березня перейшов на сторону РФ.

"Не знаю достеменно причин, чому Березовський прийняв рішення зрадити. Це питання честі і совісті кожного офіцера. Говорили, що на нього чинили тиск", - зауважив Муженко.

Він додав, що до того у Березовського були достатньо проукраїнські погляди, він вільно володів українською мовою, що для Криму не зовсім характерно. Березовський, за словами Муженка, володів англійською вільно, пройшов відповідні курси навчання за кордоном.

"В Ільїна така сама ситуація. Він теж пройшов навчання за кордоном. Але це не стало тим чинником, який сформував його позицію як українського офіцера, адмірала. Одне слово – "зрадники"", - резюмував Муженко.

Нагадаємо, що нині в окупованому Криму масово звільняють колишніх українських військових і не дають їм можливості знайти іншу роботу.

Про це повідомили у прес-службі ГУ розвідки Міністерства оборони України.

"Командування ЗС РФ в Криму активізувало заходи з примушення до звільнення з військової служби колишніх українських військовослужбовців", - йдеться у повідомленні.

ВідеоУкраїнські сенсації. Крим. Викрадення

 

Залиште свій коментар