Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турчинов побажав українській поліції завоювати повагу, а Деканоідзе розповіла про проблеми

Національна поліція відсвяткувала один рік із дня створення.

Україна відсвяткувала день національної поліції. На Софійській площі столиці все минуло урочисто – з привітаннями, нагородженнями й обіцянками підняти поліцейським зарплатню, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Як і рік тому, на презентації нової патрульної поліції, дійство зібрало чималу кількість особового складу та керівництва. "Дуже важливо, що люди в Україні перестали боятися свій головний правоохоронний орган. Але вони повинні вас поважати, а це відбудеться тільки тоді, коли вони відчують надійний захист", - наголосив у промові секретар РНБО Олександр Турчинов.

Відео У Києві на честь професійного свята нагородили найкращих полісменів

Після офіційної частини у спілкування голова поліції визнає, що проблеми у відомстві існують. "Так, у нас є проблема, поки ми не подолали корупційну складову. Але найголовніше, що тепер є бажання, є мотивація – захищати країну", - наголосила керівника НП Хатія Деканоідзе.

Слідчий Анастасія Нікітіна переконує, що бажання ловити бандитів у неї за рік не поменшало. Погоджується, що робота важка, але їй подобається ловити негідників та пройдисвітів. "Це моя професія", - пишається жінка.

Фотогалерея Перша річниця. В Україні святкують День Національної поліції (32 фото)

Володимир Кушнір перебуває ще на перших щаблях довгої драбини посад та звань. Він лейтенант, працює дільничним. Каже, що хоче дослужитися до генерала. В того і зарплата вища. "Чекаємо покрашення. 4,5 тисячі зараз", - каже правоохоронець. Поки що він тішиться не зарплатою, а довірою людей. Каже, до нього йдуть радитися, а не бояться, як старого міліціонера-дільничного.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

рік поліції

Залиште свій коментар

Вибір редакції