Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турчинов попередив, що Росія знову планує масштабні навчання у кордонів України

Голова РНБО домовився з естонським міністром оборони про співпрацю у сфері кібербезпеки.

Найближчим часом розпочнуться чергові масштабні військові навчання Російської Федерації біля кордону України.

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов повідомив під час зустрічі з міністром оборони Естонської Республіки паном Ханнесом Хансо, на якій вони обговорили поточну ситуацію в Україні та питання двосторонньої військово-технічної співпраці.

За словами Турчинова, жодного дня з початку дії Мінських угод не минуло без провокацій та обстрілів з боку російсько-терористичних угрупувань.

"Зокрема, системно ведуться обстріли наших позицій з використанням заборонених Мінськими угодами артилерійських систем великого калібру", - наголосив він.

Відео Росія проводить навчання в анексованому Криму

Співрозмовники були одностайні у думці, що до повного звільнення території України є неприпустимим скасування санкцій проти Росії. На їхнє переконання, важливо також активізувати військово-технічну співпрацю між Україною та країнами Європи.

Також Турчинов і Хансо обговорили реформи сектору безпеки і оборони України та досвід Естонії у цій сфері. Зокрема, значну увагу приділили кібербезпеці. До речі, у Таллінні розташована штаб-квартира НАТО з питань кібербезпеки.

"Ми прийняли Стратегію кібербезпеки і створили Національний координаційний центр кібербезпеки. Ця проблема для нас надзвичайно чутлива, тому що кібернетична агресія є складовою гібридної війни, яку веде РФ проти України", - додав Турчинов.

Наприкінець Хансо запевнив секретаря РНБО у підтримці України з боку уряду та народу Естонії. "Ми завжди під час зустрічей з партнерами з НАТО та ЄС підтримуємо позицію України", - наголосив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції