Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турчинов поскаржився на недосконалу систему виробництва озброєння

На його думку, непрозорість призводить до зростання корупційних ризиків.

Фінансування оборонного сектору за п’ять років війни збільшилося майже в 20 разів. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У розробку нової зброї та військової техніки нині закладають стандарти НАТО. Але Турчинов зауважує, що попри збільшення фінансування, Україна має досі недостатній ресурс, щоби забезпечити повноцінну оборону країни.

ВідеоФінансування оборонного сектору за п'ять років війни збільшилося майже в 20 разів - Турчинов

У розробку нової зброї та військової техніки нині закладають НАТівські стандарти. Попри збільшення фінансування, каже Турчинов, Україна має досі недостатній ресурс, щоби забезпечити повноцінну оборону країни. 

Фінансування оборонного сектору за п'ять років війни збільшилося майже в 20 разів - Турчинов

Понад 50% державного оборонного замовлення виконують приватні підприємства. Турчинов наголошує на необхідності зміни підходів та прозорості у формуванні державного оборонного бюджету. "Це інформація з обмеженим доступом, і ця система призводить до того, що ми маємо суб’єктивні рішення, відсутність конкурентності у формуванні і виконанні держзамовлення – і в результаті зростають корупційні ризики", - наголосив він.

Як повідомлялося, напередодні міністр оборони Степан Полторак озвучив строки, в які Україна має отримати протикорабельну ракету власного виробництва. "Вона буде мобільною і вона буде досить ефективною для того, щоб охороняти морське узбережжя і забезпечити наші інтереси в Чорному морі", - пояснив керівник Міноборони.

Залиште свій коментар

Вибір редакції