Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турчинов повідомив про зустріч Порошенка з іноземним послами щодо закону про реінтеграцію Донбасу

Посли не розуміють, що відбувається у Верховній Раді.

Президент України Петро Порошенко у четвер ввечері провів зустріч із західними іноземними послами щодо законопроекту про реінтеграцію Донбасу.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі "1+1" заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.

За його словами, серед послів є, зокрема, представники США, Франції та Німеччини – "тих, хто активно підтримує Україну в протистоянні військовій агресії Росії".

Турчинов не знає деталей переговорів, але, за його словами, західні посли не розуміють, що відбувалося у Верховній Раді під час спроби проголосувати за законопроект про реінтеграцію Донбасу.

Нагадаємо, 4 жовтня президентський законопроект щодо реінтеграції Донбасу було подано до парламенту. Зокрема, документом визначаються тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях. Проект закріплює пріоритетність виконання безпекових положень Мінських домовленостей. За фізичними та юридичними особами зберігається право власності та інші речові права на майно, у тому числі на нерухоме майно, включаючи земельні ділянки, що розташовані на тимчасово окупованих територіях.

Законопроект визначає, що Україна не несе відповідальності за протиправні дії Росії як держави-агресора, її збройних сил, інших військових формувань та окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції