Турчинов пригрозив кримінальними справами українським депутатам, які поїхали до Криму

Щодо європейських політиків будуть запроваджені санкції.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов закликав СБУ проаналізувати інформацію про перебування в окупованому Криму політиків з Європи та України, про що повідомили російські та кримські ЗМІ.

Про це ТСН.ua повідомила  прес-служба РНБО.

На думку Турчинова, у разі підтвердження інформації про перебування на півострові українських політиків, проти них мають бути відкриті кримінальні провадження.

Секретар РНБО дав доручення СБУ підготувати перелік депутатів Європарламенту, а також політиків з країн ЄС, СНД та Латинської Америки, які прибули до Криму. Якщо з'ясується, що ця інформація відповідає дійсності, РНБО розгляне питання щодо запровадження санкцій проти цих осіб.

Нагадаємо, російські та кримські ЗМІ повідомили, що до окупованого Криму прибула делегація політиків з Європи та України з триденним візитом. До складу делегації начебто увійшли депутати Європарламенту та національних парламентів країн Прибалтики, Німеччини та Великобританії, а також політики з Бразилії, Киргизії та України. Прізвища українських політиків не називаються. Делегація перебуватиме на анексованому півострові з 19 по 21 березня. 

ВідеоУ Брюсселі проголосували за резолюцію на підтримку України

Залиште свій коментар