Турчинов пригрозив затриманням за розрахунки грошима, які бойовики вкрали у банках

Дата публікації
Турчинов пригрозив затриманням за розрахунки грошима, які бойовики вкрали у банках

@carlbildt

Терористи почали використовувати крадені гроші, які банки зіпсували спеціальною фарбою.

Турчинов застеріг від використання крадених грошей
Секретар РНБО Олександр Турчинов попередив, що тих, хто намагатиметься розрахуватись грошима, які були вкрадені терористами з банків на окупованих територіях, затримуватимуть.

Про це повідомили у прес-службі секретаря РНБО.

"На окупованих територіях російсько-терористичні угрупування, захопивши банківські установи, намагаються використати крадені гроші", - зазначив Турчинов.

Він додав, що банківські установи, які не змогли вивезти з окупованих територій готівкові кошти в повному обсязі, зіпсували їх спеціальною фарбою, що не вичищається. "Незважаючи на це, терористи почали використовувати крадені фарбовані кошти для своїх потреб, а також для розрахунків із населенням", - наголосив секретар РНБО.

 

"Пограбування та використання награбованого - це типові ознаки дій російсько-терористичних угруповань. Але ми попереджаємо населення, що жодна українська банківська установа не прийматиме мічені крадені кошти", - сказав Турчинов, наголосивши, що всі, хто намагатиметься розрахуватись цими грішми, "затримуватимуться як співучасники пограбувань".

Як повідомлялося раніше, на українській території Луганщини бойовики викрали іноземця і перевезли до Перевальська, підконтрольного терористам.

Наступна публікація