Турчинов сподівається, що ВР до канікул розпочне розгляд законопроекту про зміну формату АТО

Головний акцент у цьому законопроекті буде стосуватися саме завдань держави, спрямованих на звільнення окупованих територій.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов сподівається, що найближчим часом буде завершена розробка законопроекту про зміну формату антитерористичної операції на Донбасі і парламент його оперативно розгляне.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Він сподівається, що вже цього тижня відбудеться експертне обговорення, і після внесення президентом цього законопроекту в парламент депутати не будуть тягнути з позитивним голосуванням.

Головний акцент у цьому законопроекті буде стосуватися саме завдань держави, спрямованих на звільнення окупованих територій.

"Тобто ми не просто констатуємо факт російської окупації, а на законодавчому рівні визначаємо комплекс силових і дипломатичних кроків, які повинні забезпечити звільнення окупованих територій", - підкреслив секретар РНБО.

Створення оперативного штабу в зоні АТО Турчинов вважає "одним з механізмів військового і цивільного управління в зоні військового конфлікту". Він пояснив, що згідно законопроекту, такий штаб створюється указом президента і йому будуть надані найширші повноваження для реалізації завдань оборони і звільнення окупованих територій, підпорядковані всі армійські і силові структури, військово-цивільні адміністрації.

Секретар РНБО також роз'яснив, що після прийняття такого закону юридично АТО буде завершена.

13 червня Турчинов заявив, що в Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з РФ.

Згідно з календарним планом Верховної Ради, останнє пленарне засідання поточної, 6-ї сесії 8-го скликання відбудеться 14 липня.

ВідеоСекретар РНБОУ Турчинов закликає на законодавчому рівні визнати окупацію

Залиште свій коментар