Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турчинов закликав депутатів і чиновників здавати кров для військових

Секретар РНБО і сам зробив так само.

Секретар РНБО Олександр Турчинов закликав чиновників ділитися своєю кров'ю з українськими воїнами. При цьому політик подав приклад і здав власну, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Він зробив це у головному військовому шпиталі, куди доправляють поранених бійців зі сходу. Разом із секретарем до акції долучились і його підлеглі.

Через те, що в закладі постійно відчувають брак крові, Турчинов закликав приєднуватися до таких дій і звичайних громадян, і держслужбовців – від народних депутатів до членів уряду. "Я хочу звернутися до керівників всіх відомств, до чиновників, нардепів – з пропозицією поділитися своєю кров’ю з нашими воїнами, які щодня проливають власну кров, захищаючи Україну. На вас щодня чекають у військових госпіталях", - наголосив секретар українського Радбезу.

ВідеоСекретар РНБО закликав чиновників ділитися своєю кров'ю з українськими воїнами

Сам Олександр Турчинов здав і свою - в Головному військовому шпиталі, куди доправляють поранених бійців зі Сходу. Разом із секретарем, до акції долучились і його підлеглі. Через те, що в закладі постійно відчувають брак крові, окрім звичайних громадян, Турчинов закликав приєднуватися й інших держслужбовців.

Секретар РНБО закликав чиновників ділитися своєю кров'ю з українськими воїнами

Залиште свій коментар

Вибір редакції