Туреччина підтримує розгортання поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі

Порошенко зустрівся з міністром національної оборони Турецької Республіки.

Турецький уряд підтримує ідею розгортання озброєної поліцейської місії під егідою ОБСЄ на Донбасі.

У цьому президента України Петра Порошенка запевнив міністр національної оборони Туреччини Ісмет Їлмаз, передає прес-служба глави української держави.

"Президент поінформував співрозмовника про ситуацію на Донбасі. Україна залишається відданою реалізації Мінських домовленостей, але звертає увагу на необхідність забезпечення системної деескалації ситуації і розгортання озброєної поліцейської місії під егідою ОБСЄ. Ісмет Їлмаз запевнив у підтримці Туреччиною ідеї розгортання на Донбасі зазначеної місії", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, Порошенко та Їлмаз висловили обурення у зв'язку з подальшим погіршенням ситуації з правами людини в окупованому Криму, зокрема нещодавніми арештами лідерів кримськотатарського народу.

Порошенко наголосив, що міжнародна спільнота має жорстко відреагувати на дії окупантів та посилити санкції проти Росії.

Ісмет Їлмаз, зі свого боку, зазначив, що Туреччина не визнає незаконної анексії Криму і категорично засуджує утиски кримських татар з боку окупантів, зокрема нещодавнє рішення про "заборону Меджлісу кримськотатарського народу".

Нагадаємо, очільник МЗС України Павло Клімкін казав, що українська поліція не зможе гарантувати безпеку під час проведення виборів на Донбасі, тому там необхідно розмістити поліцейську місію ОБСЄ, для чого слід тиснути на Росію. За словами Клімкіна, у зв'язку з тим, що це збройна місія, необхідно також опрацювати правила застосування зброї.

Напередодні, 24 квітня, український президент Петро Порошенко повідомив, що Росія погоджується на збройну поліцейську місію ОБСЄ на Донбасі.

ВідеоПоліцейська місія ОБСЄ може незабаром забезпечити вибори на Донбасі

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: