Туреччина різко відповіла на закиди РФ щодо безпілотників для України

Туреччина різко відповіла на закиди РФ щодо безпілотників для України

Туреччина, прапор Туреччини / Associated Press

Йдеться про постачання до України надефективних ударних дронів. 

Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу відповів на критику турецько-українських відносин з боку свого російського колеги Сергія Лаврова.

Про це повідомляє NTV.

Зазначається, що йдеться про постачання до України турецьких ударних безпілотників. 

"Ніхто не повинен ображатися на наш продаж дронів Україні. Це торгівля. Угода з Україною була укладена багато років тому", - вказав очільник турецького дипломатичного відомства. 

Чавушоглу нагадав про те, що Росія, зі свого боку, "постачає ракети до Сирії та інших країн", що турецька сторона " жодного дня не ставила під сумнів".

Він також підтвердив позицію Туреччини щодо тимчасової окупації Криму, зокрема щодо підтримки територіальної цілісності і суверенітету України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

"Наша позиція щодо Криму відома. Ми також говоримо про це росіянам. Ми говоримо про те, що її вирішення - в політичній площині", - додав головний дипломат Туреччини.

Раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров закликав Туреччину та інші країни "утриматися від кроків, що підживлюють мілітаристські настрої української влади".

Як повідомлялося, Україна не лише купує надефективні ударні дрони "Байрактар" в Туреччини, а й уже постачає запасні частини для них.

Новини України: країна незабаром отримає ще одну партію турецьких безпілотників Баряктар

Новини України: країна незабаром отримає ще одну партію турецьких безпілотників Баряктар
Наступна публікація