Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рибаков дав Забзалюку час  до понеділка на повернення грошей

Партія "Реформи заради майбутнього" погрожує бютівцю Забзалюку в'язницею.

Депутат від БЮТ Роман Забзалюк мусить повернути гроші партії "Реформи заради майбутнього" до понеділка, заявив лідер партії Ігор Рибаков.

"Ми даємо Забзалюку час до понеділка: якщо до 10:00 ранку понеділка, 13 лютого, він не передасть публічно гроші, які ми дали йому на лікування, в одну з дитячих лікарень України (на його вибір), ми будемо вимагати негайно взяття під варту афериста і злодія", - заяви він, пише ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Рибакова, Забзалюк - це аферист, який скористався довірою колег по партії і виманив таким чином гроші на своє нібито лікування.

"Де гроші? Де тисячі доларів, які Забзалюк обманним шляхом виманив у нас на лікування? Якщо він здоровий, і гроші не пішли на лікування - вимагаємо негайно публічно віддати ці гроші хворим дітям. Інакше Забзалюк не тільки аферист, але і злодій. А злодій повинен сидіти у в'язниці", - сказав нардеп.

Нагадаємо, нещодавно народний депутат Забзалюк провів прес-конференцію, на якій повідомив, що за перехід з фракції БЮТ в групу "Реформи заради майбутнього" він отримав $ 450 тис. При цьому Забзалюк продемонстрував аудіозаписи розмови з людиною, голос якої дуже схожий на голос Ігоря Рибакова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції