Туск передрік проблеми для Європи, "якщо ми не зможемо захистити Україну"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Основною загрозою політик вбачає агресію Кремля, апетити котрого Україною не вичерпуються.

Майбутнім лідером континентального масштабу може стати президент Франції Еммануель Макрон, але він має проблеми з деякими своїми ідеями та ініціативами. Про це заявив експрезидент Європейської Ради Дональд Туск, повідомляє The Guardian.

Туск вважає Макрона другом і "надією на майбутнє Європи", але водночас констатує проблеми француза з "дуже новими ідеями і думками", зокрема щодо НАТО та зближення з Росією. Останнє, за словами поляка, його взагалі "дезорієнтувало". В цьому контексті новий лідер Європейської народної партії згадав про Україну та європейські зобов’язання щодо неї.

"Якщо ми не зможемо захистити Україну від російської агресії, то це буде проблемою не тільки для України, але і для Європи в цілому. Я сподівався, що Еммануель Макрон буде тут дуже послідовним", - заявив Туск.

Як повідомлялося, Туска, який залишив посаду президента Європейської Ради, обрали новим головою Європейської народної партії. За нього віддали свої голоси 93% учасників з’їзду в хорватському Загребі.

Відео Не фліртувати із диктаторами і більше допомагати Україні закликав Дональд Туск

Голова Європейської Ради виступив із такою промовою на Генеральній асамблеї ООН у Нью-Йорку. Звертався до усіх присутніх світових лідерів. Закликав політиків не брехати, якщо хочуть боротися з фейками. А ще наголосив, що правосуддя не має ставати маріонеткою в руках влади.

Не фліртувати із диктаторами і більше допомагати Україні закликав Дональд Туск

Залиште свій коментар

Вибір редакції