Туск зідзвонився з Порошенком перед доленосним для безвізу з ЄС самітом

Президент України подякував ЄС за підтримку резолюції ООН.

Країни-члени Євросоюзу найближчим часом домовляться щодо механізму призупинення безвізових режимів, що відкриє шлях для остаточного скасування віз для українців.

Таке сподівання під час телефонної розмови з Петром Порошенком висловив президент Європейської Ради Дональд Туск.

Також лідери привітали рішення Ради ЄС на рівні послів щодо початку міжінституційних переговорів про запровадження безвізового режиму для громадян України. "Це рішення є вагомим політичним досягненням у процесі візової лібералізації", - сказав Туск.

При цьому Порошенко скоординував з європейським колегою "підходи щодо якнайшвидшого завершення Нідерландами процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС".

"Глава Української держави подякував президенту Європейської Ради за солідарну підтримку з боку держав-членів ЄС резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо прав людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь", - йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

Безвізовий режим України з ЄС можливий у березні

Безвізовий режим для України вийшов на фінішну пряму. Його схвалила колегія постійних представників країн ЄС. Дипломати дозволили розпочати подальші перемовини, але із уточненням, вони мають стартувати після введення Євросоюзом механізму призупинення безвізу. За інформацією ТСН, на це слід розраховувати не раніше середини грудня.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: