"Тут я поки що не бачу руху". Зеленський про готовність Росії вивести війська з Донбасу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами президента, між ним і Путіним з'явився прямий діалог.

Президент Володимир Зеленський наразі не бачить готовність Росії вивести свої війська з тимчасово окупованих територій Донбасу.

Таку думку Зеленський висловив в інтерв'ю ізраїльському "9 каналу".

За словами Зеленського, зараз між країнами з'явився прямий діалог. Йдеться не тільки про Мінські домовленості і "нормандську зустріч", а діалог між ним і російським колегою Володимиром Путіним. 

"У плані виведення військ з тимчасово окупованої території, то тут, звичайно, я вважаю, що тільки Росія це може зробити, тільки вони. Ці війська повинні бути виведені з нашої території. Ось тут я поки не бачу руху", - зазначив Володими Зеленський.

Президент каже, що лише через прямий діалог Путіним до України можуть повернутися полонені кримські татари, які перебувають у російських в'язницях, і можна домовитися про припинення кровопролиття на сході країни. Ці питання, за словами українського президента, для нього важливіше амбіцій.

"По-іншому нічого ми не закінчимо, нікого не повернемо. Є люди, які на тій стороні перебувають у тюрмах там. Значить з ким мені їх (питання - Ред.) вирішувати? Мені треба їх вирішувати з тим, хто все вирішує там. Це президент Російської Федерації. Я по-іншому людей не заберу. Для мене це набагато важливіше за амбіції", - каже президент. 

Як повідомлялося, вперше президенти зустрілися під час "нормандського саміту" у Парижі 9 грудня 2019  року. Президент Володимири Зеленський потис руку російському колезі Володимиру Путіну.

Відео Саміт у тезах: на сайті президента з'явились так звані комуніке

Там лише три пункти. Перший - повне припинення вогню і розведення військ на трьох ділянках. Другий - особливий статус Донбасу і "формула Штайнмаєра" в українському законодавстві. І третій - це подальші кроки, зокрема, планування подібної зустрічі за чотири місяці.  

Саміт у тезах: на сайті президента з'явились так звані комуніке

Залиште свій коментар

Вибір редакції