"Твоє місце у тюрмі": активісти Автомайдану емоційно поспілкувалися з Розенблатом

З депутата зняли недоторканність.

Активісти Автомайдану зустріли народного депутата Борислава Розенблата під стінами Верховної Ради. Це сталося після закриття вечірнього засідання, на якому з нардепа зняли недоторканність.

Під час емоційної розмови активісти звинуватили його у корупції і заявили, що його місце у тюрмі. "Якщо у найближчому майбутньому ти не опинишся там, де ти маєш бути - у тюрмі, ми якось по іншому це вирішимо", - сказав один з автомайданівців.

Зі свого боку Розенблат запевняв, що він ні у чому не винний і готовий просто завтра йти до суду і доказувати свою правоту.

Нагадаємо, Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Борислава Розенблата. За відповідне рішення проголосували 296 нардепів. Народні обранці фактично ухвалили рішення про зняття недоторканності з Розенблата.

Однак, нардепи не дали згоди на затримання Розенблата, набравши лише 183 голосів. Тим часом за арешт Розенблата проголосував лише 181 нардеп. 

ВідеоНардепа Розенблата виключили із фракції БПП

Нагадаємо, директор НАБУ Артем Ситник 20 червня під час брифінгу розкрив схему з видобутку бурштину, до якої причетні нардеп від БПП Борислав Розенблат і парламентар від "Народного фронту" Максим Поляков.  За словами очільника Бюро, за вказаною  схемою під виглядом рекультивації із Житомирської області планувався фактичний видобуток бурштину і надалі його реалізація через офшорну фірму, де засновником була сестра Розенблата.

Сума хабарів, отриманих у вказаній справі – більше 300 тисяч гривень. 

19 червня детективи Національного антикорупційного бюро України затримали охоронця народного депутата від БПП Борислава Розенблата під час отримання хабара у розмірі 200 тис. доларів. Нардеп Сергій Лещенко стверджував, що поплічник Розенблата отримав гроші за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину. 

Сам політик назвав звинувачення на адресу його охоронця провокацієюяка планувалася давно. За словами нардепа, "хтось сумлінно працює над тим, щоб його дискредитувати".

НАБУ та САП оприлюднили відеоматеріали, які нібито свідчать про причетність Розенблата до корупційної схеми. За даними НАБУ, на відео зафіксовані зустрічі та переговори агента Катерини з Максимом Поляковим, його помічницею Тетяною Любонько та нардепом від БПП Бориславом Розенблатом, які домовляються про незаконний видобуток бурштину. 

ВідеоПарламент дав 250 голосів і зняв недоторканність з Максима Полякова

Залиште свій коментар