Зірки віщують Тимошенко повернення у політику, а Азарову - збереження прем'єрства

Зірки віщують Тимошенко повернення у політику, а Азарову - збереження прем'єрства

Гороскоп для політиків на 2012 рік не обіцяє легкого життя / Фото: donbass.ua

Астрологічний прогноз для політиків: 2012 рік готує їм масу випробувань.

У Віктора Януковича перша половина 2012 року буде дуже непроста. До свого дня народження (9 липня) він буде більше схильний до жорстких, але при цьому оригінальних рішень.

У другу половину року в цілому буде вести більш гнучку політику. Найбільш складний і відповідальний період - травень-червень, пише "Сегодня".

В астрологічній карті Тимошенко на 2012 рік у цілому видно велику напругу і продовження випробувань, пов'язаних з обмеженнями. Проте вже до весни для неї ситуація змінюється на краще, і в другій половині року вона може повернутися у велику політику.

У 2012 році глава Кабміну МиколаАзаров збереже свій пост. У квітні у нього імовірна непроста конфліктна ситуація. Кінець весни - початок літа дасть можливість прем'єру зміцнити свій вплив. У червні з його подачі можуть бути зміни в Кабміні (звільнення та призначення).

У Тігіпка рік без особливо кардинальних змін, досить рівний за подіями. Буде продовжувати вести колишню політику домовленостей, досить зважену і прагматичну. Важливий момент вибору в нього має бути в листопаді.

А от футболіст Андрій Шевченко після завершення Євро-2012 може стати бізнесменом.

Читайте також:

Гороскоп на 2011 рік: що нам готують Кролик та Кіт

На Землі відбулося перше в 2011 році сонячне затемнення

Як побачити свого судженого: ворожіння на Різдво

У Мексиці збудували місто, де можна буде пережити "кінець світу"

Повʼязані теми:

Наступна публікація