У "Батьківщині" подумували виключити Савченко, нардеп може створити свій проект – ЗМІ

Колеги парламентаря стверджують, що вона тримається окремо від них.

У фракції "Батьківщина" припускають, що нардеп їхньої фракції Надія Савченко створює власний політичний проект.

Про це повідомляє "Українська правда" із посиланням на неназваних співрозмовників у "Батьківщині".

Вони стверджують, що Савченко зовсім не цікавиться ситуацією всередині політсили та не ходить на засідання фракції.

"Вчора нас мочили, що вона на мітингу з Мураєвим була – ви думаєте, вона когось з нас запитала? Взагалі вона дуже дивна і тримається окремо", – сказав один з депутатів "Батьківщини".

Також співрозмовники журналістів заявили, що питання про виключення Савченко з фракції піднімали кілька разів, але керівництво стверджувало, що її не варто чіпати.

Можливість створення самостійного проекту Савченко часткового підтверджував нардеп Сергій Соболєв.

"Судячи з того, що відбувається, можливо і так (створює проект – Ред.). Щоб ви розуміли, статус пані Савченко в нашій фракції – ми включали її в склад першим номером на вибори, розуміючи, що це один з десятків в'язнів. Вона стала депутатом парламенту, делегатом Ради Європи, вона сама визначає подальше своє життя. Ми включали її у список, бо вважали, що це спосіб врятувати людину. Врятували. Якщо вона вважає, що треба власний проект – це її право", – пояснив він.

Нагадаємо, раніше БПП звинуватив "Батьківщину" у співпраці з представниками "п'ятої колони" Кремля. Заява з'явилася після акції протест  біля НБУ, в якый брали участь скандальний нардеп Євген Мураєв та перший номер виборчого списку партії "Батьківщина" Надії Савченко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: