Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Батьківщині" пообіцяли дати оцінку скандальним заявам Савченко

За словами заступника глави партії, часто заяви окремих членів фракції йдуть всупереч із офіційною позицією.

На найближчому засіданні президії політради партії буде надано оцінку останнім публічним заявам народного депутата Надії Савченко.

Про це заявив заступник голови партії "Батьківщина" Андрій Кожем'якін.

"Останнім часом у медіа-просторі України звучать заяви окремих членів фракції "Батьківщина" у Верховній Раді України щодо різноманітних бачень концепцій, стратегій і тактик так званого "перезавантаження держави" і певних безпосередніх кроків у цьому напрямку. Часто такі заяви не є узгодженими та йдуть всупереч з офіційною позицією партії ВО "Батьківщина", - цитує його слова прес-служба партії.

За словами Кожем'якіна, це вводить в оману суспільство щодо офіційної політичної лінії партії, хоча "Батьківщина" завжди виступала за незалежність держави, її територіальну цілісність, якнайшвидше встановлення миру в Україні, звільнення заручників Кремля, відстоювала цінності Революції Гідності".

"В умовах війни ми закликаємо політиків зважувати кожне слово, яке повинно зміцнювати країну, а не шкодити стабільності, призводити до поглиблення політичної кризи та загострювати протистояння у суспільстві", - додав заступник голови партії.

Нагадаємо, 7 червня депутат Верховної Ради Надія Савченко заявила, що потрібно провести прямі переговори з "ДНР" і "ЛНР". Також вона зазначила, що готова особисто проводити переговори з ватажками терористів.

Після цієї заяви з Савченко зустрівся президент України Петро Порошенко. За словами нардепа, президент проти ідеї прямих переговорів Києва з бойовиками "ДНР" і "ЛНР".

"З президентом ми говорили сьогодні на цю тему. Президент дотримується тієї лінії, яку зараз озвучила СБУ, то безпосередньо обговорювати в тому контексті, як я хочу можна тільки звільнення заручників. В принципі я тільки це й збиралася обговорити", - сказала Савченко.

Ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький, своєю чергою, доручив створити робочу групу для проведення переговорів із народним депутатом України Надією Савченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції