У "Батьківщині" розповіли, за яких умов розпочнеться "тарифний майдан"

У партії чекають на рішення суду щодо комунальних тарифів.

Заступник голови фракції ВО "Батьківщина" у парламенті Сергій Соболєв заявив, що якщо у п'яницю, 18 листопада, суд не скасує підвищення комунальних тарифів, то люди вийдуть на масові акції протесту.

Про це він заявив в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1.

"Якщо суд не ухвалить рішення, то я переконаний, що мільйони людей вийдуть на акції протесту і ми вийдемо до цих людей. Терпіти ніхто не буде", - сказав Соболєв.

"Вчора НКРЕ на чолі з Вовком ухвалив рішення підняти тариф для теплоелектроенергетику з 1,27 грн до 1,80. 80% теплоенергетики – це власність пана Ахметова, тому я переконаний, що ці гроші будуть далі працювати на дестабілізацію Донецька, Луганська, Запоріжжя та інших регіонів", - додав він.

Нагадаємо, 15 листопада під будівлями НБУ і уряду відбулися акції протесту. На мітинги у центрі Києва зібралися переважно пенсіонери та молодь. На запитання кореспондента щодо мети акції реагували агресивно, а деякі не знали, навіщо прийшли. Переважно люди заявляли, що хочуть повернути гроші, однак не називали банк, у якому нібито мали депозит. Також частина заявила, що вимагає відставки глави НБУ Валерії Гонтаревої.  

ВідеоСоболєв розповів, за яких умов почнеться «тарифний майдан»

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: