Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Батьківщині" вважають провалом запровадження цифрового мовлення

У партії вважають, що виборцям намагаються обмежити доступ до інформації.

Рішення уряду про припинення з 1 вересня по всій території країни трансляції аналогового телебачення є непродуманим, передчасним і таким, що може мати політичні мотиви.

Про це йдеться у заяві партії ВО "Батьківщина".

У політичній партії вважають повним провалом впровадження цифрового мовлення, адже українці втратили можливість спостерігати за світовими подіями. Найбільше постраждають, як переконані у "Батьківщині", мешканці сільської місцевості, де багатьом доведеться придбати телевізори, обладнання, налаштувати його. "Перехід на цифрове мовлення – крок правильний та потрібний, але наразі несвоєчасний. Особливо обурює той факт, що рішення про припинення трансляції аналогового телебачення було ухвалене всупереч судовій забороні, а мовлення на територіях, що межують з Російською Федерацією, та тимчасово окупованих територіях подовжено лише до 1 травня 2019 року", - йдеться у повідомленні прес-служби партії.

ВідеоЧерез відключення аналогового сигналу 40% українців залишились без доступу до телебачення

Директор концерну РРТ Петро Семерей визнав, що порушив закон, коли відключили аналоговий телесигнал. Концерн РРТ проігнорував учорашню заборону суду і сьогодні вночі його вимкнув. Також він зізнався журналістам, що діяв за вказівкою із гори. Тож відсьогодні значна частина українців залишились без телевізора. Чому і як відключали телесигнал – далі в сюжеті.

Через відключення аналогового сигналу 40% українців залишились без доступу до телебачення

Крім того, у політсилі вважають, що на старті президентської кампанії рішення, що суттєво обмежує багатьом виборцям доступ до інформації, може бути розцінене як спроба влади приховати правду про реальний стан справ в країні. Таким чином, владу закликали не використовувати адміністративний ресурс у виборчій боротьбі.

Нагадаємо, вночі проти 1 вересня в Україні відключили аналогове телебачення, незважаючи на заборону суду. Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення проігнорував заборону суду міста Сарни від 31 серпня. До суду через відключення аналогового ТБ подала жителька Рівненщини Надія Мізюрко. Директор державного концерну РРТ Петро Семерей визнав, що порушив закон, коли відключили аналоговий телесигнал. Він зізнався журналістам, що діяв за вказівкою згори: 

Значна частина українців (близько 40%) залишились без телевізора. У Національній раді з питань телебачення і радіомовлення порушення закону з боку концерну РРТ сприйняли по-різному. Члени, призначені за квотою парламенту, різко засудили дії РРТ.  Пропрезидентська частина Нацради від коментарів відмовилась. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції