У Берліні визнали важливість пріоритету безпекових компонентів Мінських домовленостей - Єлісєєв

"Нормандська четвірка" обговорювала не лише дорожню картую

Під час зустрічі "нормандської четвірки" у Берліні були обговорені не лише дорожня карта імплементації Мінських угод, але і безпекова та гуманітарна компоненти домовленостей.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" заявив заступник голови Адміністрації президента Україна Коснятнин Єлісєєв.

"Сторони визнали важливість пріоритету безпекових компонентів домовленостей, які полягають у заснуванні поліцейської місії ОБСЄ, у виведенні російських військ з окупованих територій, у повному доступі місії ОБСЄ до неконтрольованих урядом ділянок кордону", - сказав представник Адміністрації президента.

"Нарешті після багатьох місяців російська сторона погодилася допустити місію Червоного Хреста на Донбас для перевірки місць, де незаконно утримуються українці. Також є згода на негайне звільнення заручників", - сказав Костянтин Єлісєєв.

Нагадаємо, 19 жовтня у Берліні відбулася зустріч лідерів країн-учасниць "нормандського формату". За підсумками чотиригодинних переговорів сторони прийняли рішення розробити дорожню карту виконання Мінських домовленостей, розширити місію ОБСЄ на Донбасі та визначити чотири нові ділянки для розведення сторін конфлікту на сході України.

ВідеоЗустріч "нормандської четвірки" показала чергову брехню Путіна – Єлісєєв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: