У Білому домі переконані, що РФ втрутилася у вибори у США на користь Трампа

Трамп дуже добре усвідомлює, на чию користь були спрямовані ці зусилля.

У Білому домі переконані, що РФ втрутилася у вибори у США на користь Трампа, наголосивши на необхідності пропорційної відповіді. З такою заявою виступив речник Білого дому Джош Ернест, - пише Укрінформ.

"Не потрібно мати допуску до секретних матеріалів, щоб з'ясувати, хто отримав вигоду від зловмисної російської кібер-діяльності. Обраний президент не залишив сумнівів. Він закликав Росію здійснити хакерський напад на свого противника (Гілларі Клінтон – ред.)", - наголосив Ернест.

За його словами, Трамп дуже добре усвідомлює, на чию користь були спрямовані ці зусилля. Водночас, він не став коментувати оцінок американської розвідки, інформація про які потрапила в ЗМІ, а також яку відповідь потрібно надати.

"Я можу лише сказати, що президент і його команда мають упевненість у необхідності пропорційної відповіді", - заявив речник адміністрації американського президента.

Новообраний президент США Дональд Трамп висловив недовіру висновкам ЦРУ про справжню мету хакерських атак Росії на США в період президентських виборів. Крім того, у неділю Трамп особисто заявив, що має намір призначити держсекретарем лояльного до РФ бізнесмена, виконавчого директора Exxon Mobil Corp. Рекса Тіллерсона.

Раніше група з 27 сенаторів звернулася з відкритим листом до Трампа, в якому закликали обраного президента бути обережним у політиці з Росією, враховуючи її дії в Сирії і Україні.

Раніше уряд США офіційно звинуватив Росію у кібератаках проти партійних організацій Демократичної партії під час кампанії президентських виборів-2016. При цьому в заяві Департаменту внутрішньої безпеки та Управління директора національної розвідки не звинувачується російський уряд у спробі злому державних систем виборців.

Посол Росії в США Сергій Кисляк заявив, що Штати не надали Росії ніяких доказів атаки їхніх хакерів на американські установи.

На початку вересня під час інтерв'ю Bloomberg президент РФ Володимир Путін "відхрестився" від здійснення хакерських нападів на бази даних Демократичної партії США, мовляв, йому нічого про це не відомо. І між іншим, заявив, що людей має цікавити не сам факт злому, а зміст інформації розсекречених баз. Тим часом, стало відомо, що сервери, з яких атакували Демпартію США, зареєстровані у Сибіру.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції